Sayfa 107/253 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2020 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --kaliteli şirketler, kar dağıtım tablosunu (yukarıdaki tabloyu), bilanço ile ayni gün açıkladılar...

--ÜLKER, bilanço ile birlikte kar dağıtım haberini-belgesini ayni gün vermiş olsaydı...açılış seansında yukarı çekip yedirebilirler miydi??...
    Ne yani Vuk’da zarar diye durum tam tersi kötü mü ? O zaman Vuk yayınlansın mali tablolar Tfrsnin ne önemi var?

Sen buradan şakşakçı Doxa da Twitterdan başlamışsınız yine hisseyi kötülemeye.

Araştırmacı sekreter o zaman sana bi ödev. Türev hedge pozisyonu açtın diyelim. Vuk da bu pozisyona dair kar zarar ne zaman muhasebeleştirilir Tfrs de ne zaman muhasebeleştirilir ? Bunun farkını öğren gel o zaman konuşmaya başlayalım.

2. Adam 2021 de kur patlarken Ulker almış kazığı yemiş hisseyi kötüler

Sen 70 den satıp 27 den Goody almışsın %70 içeri girmişsin sen de kötülersin

Ağlayacaksınız borsayı bırakın

Ne kadar cins varsa yorum yapıyor bilginiz yok zır cahilsiniz.

3. Abdala goody malum olmamış, cemts sendromunu dibine kadar hissettiriyor. Doxadaki kuyruk acısı çok büyük, millete de 40 liradan hisse sattırdı.

4. Ulker den bu sene icinde zaten temettu beklemiyordum da vuk ve tfrs farkini anlatabilen varsa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --kaliteli şirketler, kar dağıtım tablosunu (yukarıdaki tabloyu), bilanço ile ayni gün açıkladılar...

--ÜLKER, bilanço ile birlikte kar dağıtım haberini-belgesini ayni gün vermiş olsaydı...açılış seansında yukarı çekip yedirebilirler miydi??...
    Goody da iyi yedirdiler 28den 18e dolar bazlı neredeyse %100 yapması lazım zararın çıkması için, güzel yedirdiler.

Alıntı Originally Posted by capital1461 Yazıyı Oku
    goody da iyi yedirdiler 28den 18e dolar bazlı neredeyse %100 yapması lazım zararın çıkması için, güzel yedirdiler.
    --kaçtan aldığımı maliyetimi nasıl hesapladınız??

--Orada ise farklı yazmışsın taban tabana zıt...''Kimler kimlerin malını pazarladı burada acaba?''

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ne yani Vuk’da zarar diye durum tam tersi kötü mü ? O zaman Vuk yayınlansın mali tablolar Tfrsnin ne önemi var?

Sen buradan şakşakçı Doxa da Twitterdan başlamışsınız yine hisseyi kötülemeye.

Araştırmacı sekreter o zaman sana bi ödev. Türev hedge pozisyonu açtın diyelim. Vuk da bu pozisyona dair kar zarar ne zaman muhasebeleştirilir Tfrs de ne zaman muhasebeleştirilir ? Bunun farkını öğren gel o zaman konuşmaya başlayalım.
    yani demek istiyorsun ki; bu senenin hedge pozisyon karı 2024 ün gelir-gider tablosunda görülecek??...bir yanlışım var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    yani demek istiyorsun ki; bu senenin hedge pozisyon karı 2024 ün gelir-gider tablosunda görülecek??...bir yanlışım var mı?
    Vuk da pozisyon kapandığında muhasebeleştirilir. Tfrs de mark to market yöntemiyle yani bilanço tarihi itibariyle kardaysan ya da zarardaysan direkt eklenir gelir tablosuna.

Sayfa 107/253 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •