Sayfa 169/231 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon
Arama sonucu : 1846 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Şimdi çözdük, X de Gıda Dedektifi burada Ülker e Kakao Bilanço vb Kötülemek için Algı yapan , Orada alamadığı Şantaj parasının öcünü alıyor.
    Yoksa Gıda Dedektifi ni bu kadar savunmasın
    --aferin sana, olayı çözmüşsün...bu yaşta bu zeka...

2. Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük çikolata bisküvi devlerinden Ülker 1.3 milyar dolar piyasa değerinde olamaz. Gerçi marka Hakkı Yıldız holdingte ama yılda 60-80 milyar TL civarı ciro yapan bir ürün 40 milyar TL etmez edemez. Kisada düşer mi düşebilir teknik olarak düşüş görünüyor hatta bağırıyor ama burada enteresan olan şey 7/24 şirketi yağlayanların şimdi kötülemeleri. Hayat garip kuşlar uçuyor.

3. QUOTE=ft-2;6783494].................................................. .................................................. ..

--kapasitesi bu kadar??...[/QUOTE]

Ft-2 yoksa Gıda Dedektifinin ortağımı yoksa aynı kaptan yiyen komisyoncu mu diyelim Satılmış Mal bunu da kopyalarsın..
    Hep şikayet ediyorsun 1 hafta yasak önemli değil Yazdığım yorumlar da siliniyor .

2024 ilk Çeyrek 18-20 Katrilyon Ciro 3.6 ile 4 Katrilyon arası Net Kâr bekliyorum, 2024 sonu 80-90 Katrilyon Ciro , 14-16 Katrilyon Net Kâr tahmin ediyorum. Hatta 2025 de Ciro ve Kâr %50 devam etse 130 Katrilyon Ciro 25 Katrilyon Net Kâr olabilir. Adil Piyasa Değeri vb hesaplarsak 2024 de 160 Katrilyon
    2025 de ise 240 Katrilyon Piyasa Değeri olabilir.

Borsada genel olarak bazı hisselerde gördüğümüz
    Bilançoları önceden fiyatlamaya başlarsa 1 yıl içinde 600 lü fiyatları görebiliriz
    Bunun içinde 2024 Bilançoya göre 440 TL , 2025 Bilançoya göre 660 TL fiyatları görmeli Bugün 24.04.2024
    Ülker 109.50 TL Piyasa Değeri 40 Katrilyon

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --aferin sana, olayı çözmüşsün...bu yaşta bu zeka...
    Genel Kurula gideceğim diyorsun ya , inşallah denk geliriz, Yaşıda ,Zekayı gösteririm sana .
    Kötü niyet varsa hakaret de ederim Yüzünün ortasına yumruğu da yersin Utanmaz komisyoncu

--inşallah, dediğiniz fiyatlara gelir...benim gözüm yok...yeter ki siz kazanın...

--ama, adam olacak çocuk, mekonyumundan belli olurmuş...

Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Genel Kurula gideceğim diyorsun ya , inşallah denk geliriz, Yaşıda ,Zekayı gösteririm sana .
    Kötü niyet varsa hakaret de ederim Yüzünün ortasına yumruğu da yersin Utanmaz komisyoncu
    --korkmadım desem yalan olur, yaş kemale erdi...beni korkutan dayak yemek değil de, çoluk çocuktan yemek,

--ısıracak bebek, dişini göstermezmiş...diyerek kendimi avutayım...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --inşallah, dediğiniz fiyatlara gelir...benim gözüm yok...yeter ki siz kazanın...

--ama, adam olacak çocuk, mekonyumundan belli olurmuş...
    Bunu kaç defa anlattık, 2021-2022 2023 6 aylık bilançolarda Yüksek Döviz borcundan ve kurların %100 ve ve %70 yükselmesi yüzünden Borç artmış Yüksek Zararlar görünmüş, Son bilanço da kâr göründü, 31 Martta Döviz çok artmadı bu gidişle haziranda aynı, her 3 ayda %10 çıksa bile yine Kâr açıklayacak, Biz geleceği satın alıyoruz, Sen ise geçmiş bilançoya göre kötüleyip Algı yapıyorsun

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Türkiye'nin hatta dünyanın en büyük çikolata bisküvi devlerinden Ülker 1.3 milyar dolar piyasa değerinde olamaz. Gerçi marka Hakkı Yıldız holdingte ama yılda 60-80 milyar TL civarı ciro yapan bir ürün 40 milyar TL etmez edemez. Kisada düşer mi düşebilir teknik olarak düşüş görünüyor hatta bağırıyor ama burada enteresan olan şey 7/24 şirketi yağlayanların şimdi kötülemeleri. Hayat garip kuşlar uçuyor.
    --şirketin çok ucuz kaldığını söylemek, şirketi benzerleri ile kıyaslayıp üstün taraflarına dikkat çekmek yağlamak değildir...

-- kuvvetli dirence yaklaşması ve çok daha ucuzunu bulmam nedeniyle ve ayrıca tahta hareketleri, haber akışları, kurum tavsiyeleri ile bilançolardaki tutarsızlıklara çelişkilere dikkat çekmek ve gördüklerini de burada yazmak kötülemek değildir..

--ayrıca, beni buradaki bazı arkadaşlar neden yazmıyorsun diye çağırdılar ben de yazdım...sonra tahrik ve hakaretler zıvanadan çıkınca daha derinlemesine yazdım...ben hiç bir şeyi uydurmuyorum da abartmıyorum da...bir suçlu arıyorsanız malzeme verenler de arayınız...

Sayfa 169/231 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •