Sayfa 97/198 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Piyasa değeri güzel bir bakış açısı.Yeni arz hisslerde bir noktaya kadar işe yarıyor ama bu tür fosil hisselerde hiç önemi yok.Önemli olsa glyho gibi bir şirket 8 milyar pd, 7 tl defter değeriyle 12 den işlem görmezdi.
    Şirketin prospektif f/k sını hesaplayın en güzel hikaye budur. Migrostaki hikayede buydu zaten. Sektörün dev oyuncularının deveye hendek atlatmasını beklemeyin.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Şirketin prospektif f/k sını hesaplayın en güzel hikaye budur. Migrostaki hikayede buydu zaten. Sektörün dev oyuncularının deveye hendek atlatmasını beklemeyin.
    Sektör lideri olmak önemli bence bim 15-20 fk ile fiyatlanırken şok mgros 10-15 fk ile fiyatlanıyordu enflasyon muhasebesi öncesi demem oki sektör lideri daha yüksek çarpanlarla fiyatlanması gerekiyor bence

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sektör lideri olmak önemli bence bim 15-20 fk ile fiyatlanırken şok mgros 10-15 fk ile fiyatlanıyordu enflasyon muhasebesi öncesi demem oki sektör lideri daha yüksek çarpanlarla fiyatlanması gerekiyor bence
    Şirket 10 sene önce 25-30 FK , çakılı yabancı takası ile fiyatlanıyordu.

Şimdi prospektif 4-5 FK.

Aradaki farkın sebebi kaybedilen güven. Şimdi bu kaybedilen güven onarıldıkça çarpanlar da artacaktır. Hikaye bu.

4. Favök artışı da güzel bir hikaye bence Favök,2023'e göre, 2024'te %15 artsa, bunun piyasa değerine yansıması, tatmin edici olacaktır diye düşünüyorum ilkel olarak:/

5. Şaşa sürekli bedelsiz veriyor şimdide %700 vermiş Ülker’de bist 30 1. Yedek sermaye düşük bedelsiz potansiyeli var

6. Fıtı fıtı goody bilanço açıklamış, niyetim sataşmak degil analiz yapsan da engin ileri görüşlü derin bilgilerinden istifade etsek )

7. Ulker hissesinde temettu odemeleri açısından intiyazli hisse bulunmaktamıdır? Bildigim kadariyla yok ama teyit almak icin soruyorum.

8. Goody yi savunun bir arkadaş vardı. Ulkerleri satıp goody aldım uzuncu oldum

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Sayfa 97/198 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •