Sayfa 224/224 İlkİlk ... 124174214222223224
Arama sonucu : 1791 madde; 1,785 - 1,791 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. HAFTALIK GRAFİK

Aylık rsi 77 (aşırı alım bölgesinde)
    Haftalık rsi 66 (Alım bölgesinde)
    Günlük rsi 58 (Alım bölgesinde)
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Şirketimizin 2 Mayıs 2024 tarihli yönetim kurulu kararı ile şirketimizde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Sn.Murat Ülker yerine pladis CFO'su Sn.Sridhar Ramamurthy atanmıştır

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şirketimizin 2 Mayıs 2024 tarihli yönetim kurulu kararı ile şirketimizde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmakta olan Sn.Murat Ülker yerine pladis CFO'su Sn.Sridhar Ramamurthy atanmıştır
    Yakın zamanda pladis CEO’su şimşdide pladis cfo su yönetim kuruluna girmiş oluyor

4. FT-2 ikramlara hücum ettin mi 1000km yol ne de olsa ne durumdasın hazır mı soruların

5. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşme bugün saat 16.00'da gerçekleşecek. Toplantı sonrası çıkacak ılımlı görüş ve demeçler, iktidar-muhalefet ilişkilerini bir başka boyuta taşıyacak. Verilecek ılımlı mesajlar ekonomiye ve dolayısı ile borsa'ya daha sağlam, daha güvenilir bir ivme kazandıracak diye düşünüyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Genel kuruldan ne haber?

7. Genel kuruldan çok bir şey çıkacağını sanmıyorum...
    Sayın karayel arkadaşın yazdığı konu bencede önemli...
    enflasyonla mücadele ve ekonomiye güven konusu
    iktidar ile muhalefetin ortak konusu olmalı...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 224/224 İlkİlk ... 124174214222223224

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •