Sayfa 193/193 İlkİlk ... 93143183191192193
Arama sonucu : 1543 madde; 1,537 - 1,543 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --nerede demişim.. getir...
    Kakao fiyatları artıyor çikolata yemek lüks olacak satışlar düşecek demedin mi

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şimdide kakao fiyatları düşmeye başlarsa tehlike cirolar kar marjları düşer diyorsun saçmalamaya başladın bence

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    önceki ifadeyi yumuşatıyorsunuz, yazıya ilgi tutup getiriniz...

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şimdide kakao fiyatları düşmeye başlarsa tehlike cirolar kar marjları düşer diyorsun saçmalamaya başladın bence
    Ft2 kakao fiyatları son zamanda epey arttı şimdi bu ülkerin yararına mı zararına mı düşmeye başlarsa ciro kar marjları düşmeye başlar diyorsan ozaman şimdi ciro ve kar marjı artacak olması lazım ama sen bunu demiyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    önceki ifadeyi yumuşatıyorsunuz, yazıya ilgi tutup getiriniz...
    Senin yazıklarından demek istediğini söyledim sürekli kakao fiyatları şu kadar arttı şöyle böyle diyerek bunları demek istemedim mi çikolata lüks oldu şatışlar düşecek demedin mi şimdide tam tersini söylüyorsun

6. Kasıtlı olarak kopyala yapıştır yapıp insanları tahrik ediyor, Yalan manipülasyon algı peşinde kötüleme derdinde. Başkalarının Faydalı bilgiler okunmasın diye forumu çöpe çevirmeye çalışıyor.

Bak biz kendi yorumumuzu ilk 3 aylık bilanço da Ciro ve Kâr tahmin ediyoruz.
    Sen ne yapıyorsun

7.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    --saçmalamadım...gerçek bu.. takip ettiğim hisselerde bizzat yaşadım...en yakın örnek AKSA akrilik...hammadde maliyetleri %30-40 azaldı...sonuç??..

--buyurun..https://fintables.com/sirketler/AKSA

Sayfa 193/193 İlkİlk ... 93143183191192193

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •