Sayfa 98/207 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1650 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by Astra35 Yazıyı Oku
    Ulker hissesinde temettu odemeleri açısından intiyazli hisse bulunmaktamıdır? Bildigim kadariyla yok ama teyit almak icin soruyorum.
    İmtiyazlı pay yok.

2. forum 10 gün ceza vermişti. yazamadım çizemedim. gerçi önemi de yok. okuyan mı kaldı buraları. kendi kendimize eğleniyoruz işte. bilanço fiyatlaması beklerken saçma fiyatlamalar oluştu. gelecek bilançoya 1,5 ay civarı kaldı. hadi bakalım onu da fiyatlama ülker.. kenarda köşede ne varsa bozdurup alırım seni artık.

3. Şubat kapanış 106,2 lira, üstünde kapanış olursa hoş olur. 26 aralık, 22 ocak arası ortalama desteği yapmış kendine ülker, aynı şekilde ortalama desteğine çalışıyor gibi grafiği, sonra bilançoyla doğru orantılı olarak 120 lira üstüne yerleşir diye düşünüyorum.

4. Bu çeyrekte dolar %9 Euro %6 arttı 3 aylıkmenflasyon ise 14-15 civarında olacak gibi iki aylık 11 civarında enflasyonun dövizden yüksek arttığı bu dönemler Ülker için avanataj bayram için çikolata şekerleri aldık Ülker marka bu çeyrek bilanço nasıl gelir acaba bu iki çeyrek çok önemli güzel bilanço gelirse rasyolar fk düşer

5. Ülker Uluslararası Finans Kurumu (IFC) ile 2 yıl vadeli 75 milyon EUR tutarında kredi kullanmak üzere sözleşme imzalamıştır.

Söz konusu kredi; sürdürülebilirlik yatırımları ve büyümeye yönelik işletme sermayesi ihtiyaçlarının finansmanında kullanılacaktır

6.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Ülker Uluslararası Finans Kurumu (IFC) ile 2 yıl vadeli 75 milyon EUR tutarında kredi kullanmak üzere sözleşme imzalamıştır.

Söz konusu kredi; sürdürülebilirlik yatırımları ve büyümeye yönelik işletme sermayesi ihtiyaçlarının finansmanında kullanılacaktır
    Faizi ne acaba?

7. 100 günlük emayı da 100 lira üstüne attığı gün, tek hisse Ülker taşırım diye hesap ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Bu çeyrekte dolar %9 Euro %6 arttı 3 aylıkmenflasyon ise 14-15 civarında olacak gibi iki aylık 11 civarında enflasyonun dövizden yüksek arttığı bu dönemler Ülker için avanataj bayram için çikolata şekerleri aldık Ülker marka bu çeyrek bilanço nasıl gelir acaba bu iki çeyrek çok önemli güzel bilanço gelirse rasyolar fk düşer
    Marketlerle doğru orantılı olarak, satışlarının artacağını, hatta piyasa değerinin 2 katı ciroya ulaşabileceğini düşünüyorum.

Sayfa 98/207 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •