Sayfa 156/226 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    neden ben, benzer ürün biri 7 TL iken %57 daha fazla verip 11 TL olanını alma ihtiyacı hissediyorum...sadece hafif tat farkı mı?
    Oyle iskemden 7 tl 11 tl demeyeceksin.. hangi ürünler...bakalim ayni ürünler mi??

Yoksa biri gofret biri cikilota mi.....

Urunleri ver bakalim......

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Senin Ülker topigine ilk geldiğin zamanları da bilirim ben o zamanda goddy gibi öve öve bitiremiyordun ulkeri. Sattigin günden beri kotuleyip duruyorsun be
    --ben goody övmüyorum...finansallarını da beğenmiyorum...sektördeki diğer şirketlere göre çok ucuz kaldığını söylüyorum...bu övmek değildir...git bir daha oku...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --adam, sponsorluğunu saklamıyor ki, sponsor olduğu ürünleri incelerken, koyduğu kıstasları değiştirmiş mi?, ZORLAYICI KÖTÜLME YA DA GÜZELLEME YORUMU VAR MI?, söylenmesi gereken bir maddeyi birinde söylerken diğerinde saklamış mı?...

--adam mecburen sponsor alacak, sitenin msrafını, olur olmaz ceza ve dava masraflarını nasıl ödeyecek?...

--devlet, sektör, şirketler üzerine düşen sorumlulukları yerine getirse, gıda dedektifi gibiler zaten oluşmaz...

--sponsor bağımsız denetçilerin denetlediği bilançoları olduğu gibi kabul eder iken, hatalarını bulduğumuzda bağımsız denetimden geçmiş ha diye azarlamayı-tehdit etmeyi normal görüyorsunuz?...

--biraz dürüst olun...lütfen...
    Adam mevzuata aykırı ne bulmuş ki ulkerde...devlet ne yapacak anlamadim....yasalara aykiri bisey mi var? Hayir...

Sadece cahil cuhale kisma algi yaratma......

Madem sponsor olduğu ile olmadığı arasinda bir fark yok ne diye bos yere para ödüyor bu firmalar...enayi mi???

Senin bilançoda buldugun bir hata yok ulker de.... sallıyorsun.....

Sadece stenin masrafinj değil kendi masraflarini da bu firnlardan aldigi paradan karşılıyormus dedektif......gitsin calsisin...sehir planlamacisi madem....parayi profesyonel isinden kazansin...

GIDA HAKKİNDA HİCBİR EĞİTİMİ VE YETKİSİ YOK......BİLDİGİ TEK SEY SANTAJLA PARA İSTEMEK.....

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Oyle iskemden 7 tl 11 tl demeyeceksin.. hangi ürünler...bakalim ayni ürünler mi??

Yoksa biri gofret biri cikilota mi.....

Urunleri ver bakalim......
    reklama girer...zaten boşa soruyorsun...

GIDA HAKKİNDA HİCBİR EĞİTİMİ VE YETKİSİ YOK.

sen, satışların maliyeti hakkında bir eğitimin ve bilgin olmadığı halde...hatalara hata yok deme cüratkarlığını gösterebiliyorsun...

adam zaten bir şey yapmıyor ki...içeriklerini yazıyor...kaç küp şekere denk geldiğini ifade ediyor (buna yorum bile denemez)...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    GIDA HAKKİNDA HİCBİR EĞİTİMİ VE YETKİSİ YOK.

sen, satışların maliyeti hakkında bir eğitimin ve bilgin olmadığı halde...hatalara hata yok deme cüratkarlığını gösterebiliyorsun...

adam zaten bir şey yapmıyor ki...içeriklerini yazıyor...kaç küp şekere denk geldiğini ifade ediyor (buna yorum bile denemez)...
    Ben insanlari yönlendirecek sekilde kendime platform kurup örgütleme yapmıyorum...bir hisse platformunda görüşümu paylaşıyorum...bunu herkes yapabilir.....

İkisinin arasındaki farki anlayamacak kadar küçük düşünüyor olmassin.....

Madem yaptığı birsey yok....bu firmalar neden spansor olup para veriyor...??? Salak mi bu firmalar.....para mi dağıtıyor???? Patiwiss in 2022 vergisne bak..16 bin tl......

7. Görüş bildirmek baska, o isi meslek edinerek o isten para kazanmak baska.......

Senin mantigina göre bir kişinin recete yazmasi ve da hasta muayne etmesi icin doktor olmasina gerek yok.....bu kdr cahil nasıl olabilirsin

--senin ki görüş değil...hatanın hata olduğunu bildiğin halde, pozisyonun icabı hata olmadığını bile bile yalan söylüyorsun...bu diğer kişileri etkileyebilir...

--neden mi sponsor oluyor...ürünlerine güvenen, rakiplerinden daha üstün olduğunu ortaya koymak için verir...

--bazıları kötü yanlarımı görmeyin diye medyaya sponsor olur...diğerleri de iyi taraflarımı öne çıkarın benden de bahsedin diye sponsor olur..bu tercih meselesi...

Sayfa 156/226 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •