Sayfa 142/226 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Hiçbişeyin tadı eskisi gibi değil. 7 liraya gofret alıyorsun. Bedava. Paketli ürünlerde kalite aramayın. Halk yiyor mu yiyor baklavanın kilosu olmuş 800 lira yapacak bir şey yok
    İnsanlar artık abur cubura yönelecek bu gidişle 5 kişilik aile akşam çayın yanında baklava yese 500 tl en ucuz tulumba yese 150 tl ama gofret yese 35 tl ile geçiştirecek sağlıksız beslenmeye yöneleceğiz mecbur çünkü ucuz .Organik yumurta tanesi 6 tl normal yumurta 3 tl 2 katı fark var daha sağlıklı ütün ile .Asgari ücret ocağa kadar zamlanmayacakmış 8 ay var alım gücü düştükçe insanlar tatlı çikolata organik ürünler azaltacak abur cubur ucuz sağlıksız ürün tüketimi artacak malesef

2. Sayın forum üyeleri ilk çeyrek bilanço nasıl gelir ilk çeyreklik enflasyon muhasebesi bilançosu olacak.Bilançolar gelecek için önemli özellikle bu konuda fikri olan arkadaşlardan rica ediyorum son dönemde bilançolar şirketler üzerinde çok etkili oldu. Örnek ekgyo alar akenr .3.4. Çeyrek performansı devam edebilir mi fikirler neler

3. Forumun sekreteri, Palm Yağı %15 düşmüş son 3 haftada. Veri takibini atlıyorsun işini düzgün yap.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Forumun sekreteri, Palm Yağı %15 düşmüş son 3 haftada. Veri takibini atlıyorsun işini düzgün yap.
    --madem acıyorsun....sen üstlen, kuru kuru acınmaz...elini taşın altına koy...

--daha ucuzunu bulmuşlardır...diğer yağlara da bak...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --madem acıyorsun....sen üstlen, kuru kuru acınmaz...elini taşın altına koy...

--daha ucuzunu bulmuşlardır...diğer yağlara da bak...
    Sekreterlik görevini düzgün yap. Madem bir işi üstlendin Palm yağını da takip et artık

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    olabilir, son 1 yıldır yemeye başladım...önceden gofret-çikolata vs almazdım...daha doğrusu pakete giren abur cuburları (kabuklu kuruyemiş hariç) yemezdim... Ülker hissesi aldıktan sonra malı bir öğrenelim deyince tatmaya başladım...
    Demek senelr sonra agza kaliteli mal girince sirazesi kaymış agzinin

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Forumun sekreteri, Palm Yağı %15 düşmüş son 3 haftada. Veri takibini atlıyorsun işini düzgün yap.
    Baska hisselerlede ilgileniyor bu ara yoğun....ondandir

8. https://www.sozcu.com.tr/ingiltere-d...-karari-p40309

Ülker kalitesine Unilever bile erişememis....ben hic bilmiyorum ulker de urun toplatma.....

Katile baska birsey.... herkesin ağzı anlayamaz.....ozellikle.agzi.bozuk.olanlar...

Sayfa 142/226 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •