Sayfa 145/226 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Adam lastigin temel tuketim maddesi olduğunu söyleyerek topic tarihine gecti......

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Adam lastigin temel tuketim maddesi olduğunu söyleyerek topic tarihine gecti......
    Hocam lastiğe temel tüketim malzemesi dedi gıda şirketine de yemezsen birşey olmaz temelmtüketim değil dedi peynir yemezsende birşey olmaz zeytin yersin diyecek ama lastik zorunlu temel tüketim

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --olmayan ZEKANIZA hayranım;

--lastik, temel tüketim maddesi sayılır...algıda ya güven duymazsan, diğerlerini de duymazsın...çikolata ve bisküvi yemezsin olur biter...onu ikame edecek çok fazla gıda ürünü var...araba lastiğini alamazlık edemezsin...

--Bir cahil için en iyi şey susmaktır. Ne var ki bunu bilseydi zaten cahil olmazdı.-Sadi Şirazi

4. Bilgisiz birini kanıtlarla yenmek olanaksızdır.
    Mc Ador

Bİlim cesaret verir, cehalet ise küstahlık. Margaret Atvood

5. Ben gülüyorum sadece yazdıklarına ama başka yerimle 😄

6.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Ben gülüyorum sadece yazdıklarına ama başka yerimle ��
    Lastik temel tüketim malzemesi TUIK in bile bubdan haberi yoktur..

Aklıma şu geldi....

https://www.youtube.com/watch?v=DiAOiPxqd8o

Argümanı savunmak için saçmalama derecesi..

--otomobilim olmasa ya da onu süremezsem madde bağımlılığı olanlar gibi çok huzursuz olurum...bisküvi-çikolata-kek e ulaşmasam(almasam-yemesem) memnun olurum...param cebimde kalır, kilo da almam...

--buradakilerin de benimle ayni düşündüğünden eminim, ama itiraf edemezler....

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --otomobilim olmasa ya da onu süremezsem madde bağımlılığı olanlar gibi çok huzursuz olurum...bisküvi-çikolata-kek e ulaşmasam(almasam-yemesem) memnun olurum...param cebimde kalır, kilo da almam...

--buradakilerin de benimle ayni düşündüğünden eminim, ama itiraf edemezler....
    haklısn itirazım yok...yalnız eksik...

Sen atıştırmalık sevmiyor olabillirisin...Özellikle belli bir yaş üstü az tüketiyor...Ya da tüketmiyor..Bunları tüketen daha çok 40 ve altı yaş gurubu...

Bu kitle için şunu diyerbiliriz. sen araba kullanmadığında ne hissedersen onlarda atıştırmalık tüketmediğine aynısını hisseder...

seninde de benimle ayni düşündüğünden eminim, ama itiraf edemezsin.....

Sayfa 145/226 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •