Sayfa 205/205 İlkİlk ... 105155195203204205
Arama sonucu : 1639 madde; 1,633 - 1,639 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    benim ülker i gerçek satış noktam..80-90 aralığı ortalaması 85 civarıdır...ondan sonraki trade lerim ile 100 ü geçmiştir...

ben sizleri mutlu etmek için 60 rakamlarını veriyorum...sizler bu şekilde mutlu oluyorsunuz...başkalarının kaybından mutlu olma sendromu var sizlerde...

60 rakamını yalan bu diye üzerine neden gitmiyorsunuz da hemen kabulleniyorsunuz...bu mutlu olma ihtiyacından kaynaklanıyor...
    Hadi getir sattigin 85 ortalamali ispat et. Et ispat

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    sen fiyat 28 de iken bu çok daha düşer demiştin....sen bu fiyatlardan sattın şimdi 110 dan aldın diyor muyum?
    Anca hayal kurarsın benim ordan satıp 110dan aldığımı

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    zaman gösterecek...daha önce ülker 28 iken düşer demiştiniz...istemeyerek yüzünüze vurmuştum...tarih tekerrür edecektir...
    Kaç kere dedik o zaman hisse hareketlerine kızıp serzenişte bulundum diye. Anlasana be

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --farz edelim ki ben kuyruk acısından yazıyorum...bu neyi değiştirecek?...

--yalan yanlış, mesnetsiz mi yazıyorum...abartıyor muyum...??..olsa zaten burada beni tefe koyar, bir kaşık suda boğarsınız...tüm kızgınlığınız da bu yüzden....

--yalan diyen, doğrusunu getirir, gösterir.....yalan deyip altını dolduramayan ancak kendisine güldürür...kendisini düşürür..
    Sen Ülker al bu hisseden iyi hisse olmaz borsada. Hergun ovmeler tam gaz gider

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --herkes geliyor...goody de sektörden ve brisadan daha kötü bilançoları var diyor...

--ben onlara kızıyor muyum...küfür ediyor muyum..hakaret ediyor muyum..yalancı diyor muyum..
    2021 de 367 Trilyon Kâr, 2022 de 250 Trilyona düşmüş.
    2023 de ise 500 Trilyon Zarar açıklamış,
    Parayı Yurtdışına transfer ediyorlar,
    Geçen yıla göre bile 20 F/K da ,

Brisa Geçen yıla göre Kâr %100 artmış
    F/K sı 9 , Hangisinin Bilançosu kötü.

Ulker 2023 Bilanço 3.3 Katrilyon Kâr ile kapattı.
    Döviz borcu yüzünden Kur zararı olmasaydı,
    12 Katrilyon Net Kâr olacaktı, Bu sene Döviz Enflasyondan az artsın, 10 Katrilyon Net Kâr olur
    Önümüzdeki yıllarda Döviz beklentisi düşük olduğu için Kârı en az %50 Katlayarak gidecek.
    2 yıl sonra Net Kâr 25 Katrilyon olabilecek hisse
    40 Katrilyon Piyasa değerinde kalır mı,
    En kötü 10 F/K desek 250 Katrilyon olmalı.

6. Sen gidip her gün Brisa sayfasına bilanço kötü yanlış vb yazarsan oradakiler hakaret de eder küfrederde

7. Bakın bu hesaplar içinde , Yurtdışı şirketlerin şuan ki gerçek değerleri yok, Pladis , Godiva Yurtdışında Halka Arz olsa , 2 ile çarparız

Sayfa 205/205 İlkİlk ... 105155195203204205

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •