Sayfa 244/244 İlkİlk ... 144194234242243244
Arama sonucu : 1946 madde; 1,945 - 1,946 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Merak etmiyorum....iki yuzlu davrandığını ispatladim sadece....

--bu kaçıncı ispatlayışınız, doyamadınız bir türlü...

2. --eğitim amacıyla, VUK ve TFRS bilanço ve gelir tablosu arasında ne gibi farklılıklar olduğunu öğrenmek amacıyla, 1 sene önce yatırım yaptığım şirketten istediğim bilgi-belgeleri getireceğim...

........ 2023 tarihinde yapılacak 2022 yılı genel kurul toplantısına katılacağım.

Gündem maddeleri ile ilgili açıklamada 4. madde ile ilgili ( 2022 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması),
    ''TTK, Yönetmelik ve Sermaye Piyasası Kanunu ile ilgili düzenlemeler çerçevesinde, genel kurul toplantısından önceki üç hafta süreyle Şirketimiz merkezinde, şubelerinde, MKK’nın Elektronik Genel Kurul Portalında ve.....com.tr adresindeki Şirketimiz kurumsal internet sitesinde ortaklarımızın incelemesine sunulan finansal tablolarımız ve Vergi Usul Kanunu na göre hazırlanan mali tablolarımız hakkında bilgi verilerek ortaklarımızın görüşüne ve onayına sunulacaktır'' ifadesi mevcuttur.

Şirketin..... internet sitesinde VUK a göre hazırlanan mali tablolar bulunmamaktadır. 2022 ve 2021 yıllarının VUK a göre hazırlanan mali tablolarını-satışlarının maliyeti tablosu da dahil- birer örneğinin e-mail yoluyla tarafıma gönderilmesini arz ve rica ederim.

Sayfa 244/244 İlkİlk ... 144194234242243244

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •