Sayfa 213/213 İlkİlk ... 113163203211212213
Arama sonucu : 1701 madde; 1,697 - 1,701 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Şölen'in İsrail ile değişik bağlantıları var. Millet ayrıntılarını bilse yer yerinden oynar da neyse.
    --merak ettim...ben hiç duymadım...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --USA da çikolata satışları miktar bazında 7 çeyektir düşüyor....
    Burasi usa değil..... Türkiye

3. Ulker sadece çikolata satmıyor..... şahıs yalan peşinde yine......toplam hammde orani yuzde 10....

Yapan konuşmaktan şahsiyetini yitirmiş

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Türkiye sektör ortalaması kg fiyatı 2,7 dolarken kg başı fiyatımızı 4,1 dolar olarak kapattık. 2023 hedefimiz 4,5 dolar.
    https://www.capital.com.tr/is-dunyas...oogle_vignette

--ne demişti; Doğru, Düzgün, Dürüst, Delikanlı zat; ÜLKER ile rekabet edemediği için ihracata ağırlıklı veriyormuş...
    Ne diyecekti.....ulkerle rekabet edemiyoruz ondan mi diyecekti.....

Ülker den baska kim olursa olsun söylediği ve yazdığı hersey doğru.....eger murat ulker söylüyorsa veya bizim raporlarda ve bilançoda yazıyorsa supheli veya yalan....

Sen o fındık kadar beyinle baska yerde dene manipülasyon yapmayi...

Madem çok iyi ürünleri Türklere de satsin....

Nasi olsa elit kesimin alim gucunde bir sorun yok dedin sen.....luks segment olafak satsin iste...

Neden illa yurtdışı???

Ancak senin gibi cahilleri kandirirlar...bize sokmez...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    yüzde 8.3 lük büyüme %4 e düşmüş.....bu alım gücündeki azalmadadır...alım gücündeki azalmadan bahsetmem daha 3-4 aylık, daha yeni başladı...etkisini ileride göreceğiz...
    Alim gucunde azalma varsa silent nasıl sektör ortalamasının yuzde 50 üstünde satıyor ürünleri....

Yalanci diyince kızıyorsun....

Yalanciya yalanci denir...ne diyecez..... beyefendi mi diyecez......yalan konuşuyorsun iste.....

İki gün yalancı derler ucuncu gun beyefendi derler diye bakıyorsan daha cok bakarsin

Sayfa 213/213 İlkİlk ... 113163203211212213

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •