Sayfa 129/213 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
Arama sonucu : 1697 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Sayın ft2 geçenlerde işçilik maliyetleri çok artmamış nasıl olur bu işte birşeyler var diyordunuz bu haberi okuyun 20 robot 30 işçinin işini yapıyormuş ülkerdeki vizyoner gelişmeler devam ediyor haberde güzel şeyler yazıyor

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sayın ft2 geçenlerde işçilik maliyetleri çok artmamış nasıl olur bu işte birşeyler var diyordunuz bu haberi okuyun 20 robot 30 işçinin işini yapıyormuş ülkerdeki vizyoner gelişmeler devam ediyor haberde güzel şeyler yazıyor
    Ben o zaman.kemdisine söyledim bunu cevap dahi veremdi....

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    halbuki stoklarla oynayıp karı artırabilirdi...Nasıl olsa bisey olmuyor...

Akıllarına gelmemiş demek...

Ya da akılıan gelenlerın aklı yok..

ikisnden biri...

ikinci ihtimal daha kuvvetli...
    --zaten belirgin fark var...ayrıca, ülker deki afişe olması da....bundan başka şok üretim şirketi değil...

--çok ekmek yemen çok...kırk fırın bile az gelir sana ...

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    şok market neden temettü dağıtıyor ki? Nenden ky yi ortak ediyor patron. Başka şekilde karı holdinge aktarabilir diki halbukii..

Aklına gelmemiş demek...

Ya da aklına gelenlerin aklı kıt....

İkinci ihtimal daha fazla...

Kıt akılllı...
    --BİM VE MİGROS rakipleri olmasa, akıllarına bile geleceğini düşünmüyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --zaten belirgin fark var...ayrıca, ülker deki afişe olması da....bundan başka şok üretim şirketi değil...

--çok ekmek yemen çok...kırk fırın bile az gelir sana ...
    Afise olan sensin ulker değil....sifir maaliyetle mal satiyon...yorgani yukari cekion ayaklarin acikta kaloyor.... aşağı ition kafan acikta kalıyor....komiksin

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --BİM VE MİGROS rakipleri olmasa, akıllarına bile geleceğini düşünmüyorum...
    Demek sok temettü dağıtinca millet ordan alışveriş yapacak...

7. https://x.com/fintables/status/17806...d8F2ZUHt93mWtw
    Ekgyo 4 milyar zarar açıklamış kasası nakit dolu olanlara enflasyon muhasebesi yaramıyor

Ülker daha yeni 75 milyon Euro borçlandı bildikleri vardır diye düşünüyorum sonunda analistler bist 100 e baktıklarında bu enflasyon muhasebesinden olumlu etkilenen şirketlere geçişler yapacaktır demekki elinde nakit olmak avantaj yerine dezavantaj

8. Bugün twiterda neredeyse herkes restaurant cafe yemek çay kahve fiyatlarının yüksekliğinden dert yanmış ve boykot çağrısı yapılmakta söylüyoruz bu gidişle evde vakit geçirmek moda olacak ve evde çay kahve kendi yapacak yanında abur cubur çukulata biskevit götürecek

Sayfa 129/213 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •