Sayfa 189/189 İlkİlk ... 89139179187188189
Arama sonucu : 1509 madde; 1,505 - 1,509 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu devirde bu memlekette hak arama, arkan çok güçlü değil ise imkansızdır...
    Diğer baslikta bu sekilde dedigini yazdim itiraz ettin......iki dakka donmeden duramıyorsun

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --vermediğin vergi, dağıtmadığın temettü nereye kalır?; şirkete...

-- Daha az vergi ve daha az ya da hiç temettü vermemek için ne yapılması gerekiyorsa yapıp, bir yandan da şirketi çok başarılı (karlı, en azından esas faaliyet karı-FAVÖK) göstermeye çalışırsanız çelişki-uyumsuzluk kaçınılmaz olur...rakamlar büyüdükçe göze çok daha fazla batar...

--sizce, 4.5 milyarı bulan bu farkın en büyük sebebi nedir??...
    2024 de kol gibi vuk karı gelince, bunları sana söyleyince, yooooo, ben oyle bisey demedim dersin.....

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --neden şimdi?..

--bu şirketin iyi bir yere gelebilmesi için, pazarlama şirketlerinin bisküvi ile birleşmesi ve holdingglerin (yıldız-pladis) hizmet giderlerinin makul bir değere düşürülmesi bence şart...yoksa ne kurumsal, ne işi bilen ne yabancı ne de doğrus dürst fon gelir...

--hayalci- dip avcısı-ucuzcu traderlerin tahta yapıcı-spek ile mücadelesi ile geçer...
    Koc holding istiraklrinde danışmanlık hizmetlerinin danasi var....ona geliyor....

4. Ft2 hala stok diyor....

SATİLMİS MALİN maaliyetine satilmamis malllet dahil edilmez....

Bilançoda görünen tum stoklar..... satışların maaliyetinde görünen stok değişimi satilanlar ile alakali.........

Herkes sunun suratina SATİLMİS MAL desin....belki anlar....ben çok dedim....kafasi almiyor...

Sayfa 189/189 İlkİlk ... 89139179187188189

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •