Sayfa 151/226 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

--benim asıl merak ettiğim, buraya kadar nasıl başarabilmiş...kim destek olmuş, elinden tutmuş...yoksa önceleri iyi idi de sonraları mı güç-kibir zehirlenmesine mi girdi..??

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --benim asıl merak ettiğim, buraya kadar nasıl başarabilmiş...kim destek olmuş, elinden tutmuş...yoksa önceleri iyi idi de sonraları mı güç-kibir zehirlenmesine mi girdi..??
    https://x.com/gokhanozbek/status/1782471601927176205

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Senin çanak tuutgun dedektifin yardakcilligi sayesinde olabilir

5. Sn ft2. Unarim buraya koymadan once bu yazıyı okumussunizdur

.....bu yuzsuzliginuzu nasil açıklayabiliriz.....

Daha düne kadar çanak tutuklariniz parali is yaptigini itraf ettigi yaziyi burada paylaşıyorsunuz....

6. Patıswıss CEO'sunun eski paylaşımları da bir acayip: Ben daha iyisini yazarım
    https://www.haberler.com/3-sayfa/pat...258154-haberi/

Bize rakip diye yutturulmaya çalısilan varoslarin durumu....

Murat Ülker i LinkedIn den takip etmenizi tavsiye ederim..... baştan aşağı kültür ve elitizim.....ulker hakkındaki şikayetlere nasil donus yaptiklati x platformunda anlatılmış......

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yazacak bir şeyleri yok ki yazamıyorlar....engel olan yok...ellerini tutan yok...laf sokuşturan yok...gargaraya alan yok...hakaret eden yok...

--buyurun sizden başlayalım...
    Yazıyoruz ya...neyi yazmıyoruz.....hatta baska yerde arkamizdan konusmussun orda bile ensledik seni ....

Yardakci dedektife tuutgun canaga açıklama bekliyoruz.....

Sayfa 151/226 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •