Sayfa 136/226 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Katılım endeksine giriyoruz %99.9 şartlar sağlanmış gözüküyor. Endeks belirleme tarihleri bilanço dönemi uzatıldığı için ertelendi o yüzden Temmuzdan itibaren gireceğiz gibi duruyor.
    Eğer temmuz başında bist 30 dan hisse çıkarsa ilk yedek Ülker bist 30 a girme ihtimali de var

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Eğer temmuz başında bist 30 dan hisse çıkarsa ilk yedek Ülker bist 30 a girme ihtimali de var
    Odaş çıkabilir gibi duruyor benim hesaplara göre. Ancak biraz hacim artışı lazım Ulker’e

3. Ulkerin A den Z ye her şeyini araştıran sekreter arkadaşımız müsaitse bir baksın Bist30 şirketlerinin halka açık kısım piyasa değerleri günlük hacimler ne alemde gidiyor ?

--endeks 30 a girince ne değişecek ki?, endeks 50 de almayan fonlar, kurumsallar yabancılar 50 den 30 a terfi edince mi gelecek??...

--ticarette en önemli sermaye GÜVEN dir...Bunu kaybettin mi bir daha toparlayamazsın...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --endeks 30 a girince ne değişecek ki?, endeks 50 de almayan fonlar, kurumsallar yabancılar 50 den 30 a terfi edince mi gelecek??...

--ticarette en önemli sermaye GÜVEN dir...Bunu kaybettin mi bir daha toparlayamazsın...
    Lastiğin hakim ortağı karı kaçırmak için buradaki şirkete yüksel fiyata lastik itelediğinde güven kaybolmamış mı oluyor ?

6. Güvenden bahsediyorsun yatırım yaptığın şirket buradaki karı kaçırmak için 10 senedir her türlü muhasebe hilesi yapıyor.

7. Sana acıdığım için bilgi paylaşıyorum ama senden bir halt olmaz coluğunun cocugunun rızkını borsada batırma

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Lastiğin hakim ortağı karı kaçırmak için buradaki şirkete yüksel fiyata lastik itelediğinde güven kaybolmamış mı oluyor ?
    --o nedenle fiyata yansıyor...

--ben yansımayı çok abartılı bulduğum için aldım...hiç bir zaman BRİSA ya yaklaşmayacağını biliyorum...yarısına gelse bana yetiyor...

Sayfa 136/226 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •