Sayfa 196/253 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246 ... SonSon
Arama sonucu : 2022 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --özür dilemenizi beklemiyorum...özür dilemek,.kaliteli insanlara mahsustur...
    3 K olmayan şahıs Kaliteden bahsediyor

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --özür dilemenizi beklemiyorum...özür dilemek,.kaliteli insanlara mahsustur...
    Kimden bekliyorsun.....kendi iddianin yalan olduğunu yine kendin ispatlamissin.....

Kendi kendini sana rezil ettirdiğim.icin mi ozur dilemem gerekiyor?

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yetmemiş ki 866 milyon TL civarında takviye yapmışlar( yoktan var etmişler)...
    Yalan bilgidir...dikkate almayin....durum sahsin cehaletinden kaynaklanıyor

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yetmemiş ki 866 milyon TL civarında takviye yapmışlar( yoktan var etmişler)...
    Sen böyle düşünmene rağmen 2000 km yapıp genel kurulla gidiyorsun potansiyeli var da dedin genel kurulda sorup bunun böyle olmadığını anlarsan iyi yatırım yaparsın demekki

5.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sen böyle düşünmene rağmen 2000 km yapıp genel kurulla gidiyorsun potansiyeli var da dedin genel kurulda sorup bunun böyle olmadığını anlarsan iyi yatırım yaparsın demekki
    Allah göstermesin.... yüzyılın felaketi olur...

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    --bunu sormama gerek yok... ama ne cevap vereceklerini merak ettiğim için soracağım...hani şu meşhur avukatlık fıkrası var ya...o nedenle soracağım...

--sormuşlar: her şey ayan beyan ortada, avukat ı ne yapacaksın?..
    --cevap= avukat ne diyecek ben de onu merak ediyorum demiş...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bunu sormama gerek yok... ama ne cevap vereceklerini merak ettiğim için soracağım...hani şu meşhur avukatlık fıkrası var ya...o nedenle soracağım...

--sormuşlar: her şey ayan beyan ortada, avukat ı ne yapacaksın?..
    --cevap= avukat ne diyecek ben de onu merak ediyorum demiş...
    Kendi cehaletinle yüzleşirsin sadece...

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ft2 hala stok diyor....

SATİLMİS MALİN maaliyetine satilmamis malllet dahil edilmez....

Bilançoda görünen tum stoklar..... satışların maaliyetinde görünen stok değişimi satilanlar ile alakali.........

Herkes sunun suratina SATİLMİS MAL desin....belki anlar....ben çok dedim....kafasi almiyor...
     Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yalan bilgidir...dikkate almayin....durum sahsin cehaletinden kaynaklanıyor

--halep ordaysa arşın burada (dört işlem bilmenize bile gerek yok; toplama ve çıkarma yetiyor)...buyurun hesaplayınız...kafası çok iyi çalışan, hem dürüst hem doğrucu hem de delikanlı...

-size zahmet olmasın... diğerlerini de getirdim; amortisman gideri genel üretim gideri içindedir (FAVÖK kolay hesaplansın diye SPK bilançolarında ayrI gösteriliyor).

Satılan ticari malların maliyeti ni de (973.139)...çıkan sonuca eklediğinizde SATIŞLARIN MALİYETİ ne ulaşacaksınız...

**sonuç kaç çıktı ???
    Son düzenleme : ft-2; 27-04-2024 saat: 15:41.

Sayfa 196/253 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •