Sayfa 203/203 İlkİlk ... 103153193201202203
Arama sonucu : 1623 madde; 1,617 - 1,623 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    https://x.com/yatirim_avcisi/status/...d8F2ZUHt93mWtw

Ülkerdeki marjlar son çeyrekte neden düştü acaba enflasyon muhasebesi nedeni ile mi bu çeyrek düzelir mi hisse bundan patinaj yapıyor olabilir mi biz bilanço iyi dedik ama marj düşüşü nedeni ile mi yükselmedi fikirlerinizi almak isterim
    Fikri olan var mı acaba marj düşüşleri ile alakalı

2.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Sunumda mevcut....enf muh sebebi ile dusuyor...22 den 19 a

3.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şuanda ara çeyreklerdeki kar marjının hiçbir anlamı yok. 2022 yılsonu ile 2023 yılsonunu karşılaştırmak lazım. Çeyreksel bazda enf muhasebesi uygulanacağı ilk bilanço 2024 ilk çeyrek olacak. Onu da 2023 ün ilk çeyreği ile kıyaslayabileceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben elçiyim.. Elçiye zeval olmaz...

--4 GÜN SONRA GENEL KURUL VAR...YATIRIMCI İLİŞKİLERİNİ ARAYIN DÜZELTSİNLER...YALAN-YANLIŞ BİLGİ OANAYLANMASIN DİYE UYARINIZ...
    Elçiyim görevim Ülkeri kötülemek diyorsun.
    Kaç paraya sattın, ne kadar maaş alıyorsun.
    Yani Karektersiz komisyoncu ederini bilelim

5. İlk Çeyrek Ciro Net Kâr beklediğim gibi gelsinde, Marjı %20 mi %15 mi çokta farketmez,Büyük resme bakın yıllık 1/4 ü Net Kâr Seneye 1/3 ü kadar Kâr 4-5 katı olmalı.

Şirket 40 Katrilyon Piyasa değerinde yıllık 10-15 Katrilyon Net Kâr ettikten sonra Gerçek Piyasa Değerini hızla fiyatlamaya başlar.
    Kâr marjlarını da bizim komisyoncu kopyala yapıştır yapar zaten

6.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Şuanda ara çeyreklerdeki kar marjının hiçbir anlamı yok. 2022 yılsonu ile 2023 yılsonunu karşılaştırmak lazım. Çeyreksel bazda enf muhasebesi uygulanacağı ilk bilanço 2024 ilk çeyrek olacak. Onu da 2023 ün ilk çeyreği ile kıyaslayabileceğiz.
    -- 2023 ün geçen seneki ile kıyaslamak da olmaz...ona da enflasyon muhasebesi uygulanacak.

7. --benim ülkeri kötülediğim yok..

--sizler kötülediğimi düşünüyorsanız, dolayısıyla şirketin sektöre göre daha düşük büyüdüğünü kabul ediyorsunuz demektir...gerçekler böyle..ben uydurmuyorum...şirketin verdiklerini gösteriyorum...sizleri neden rahatsız ediyor ki..anlamak zor..

Sayfa 203/203 İlkİlk ... 103153193201202203

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •