Sayfa 149/254 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. artık forumdan tiksiniyorum. kaç zamandır girmiyorum hep aynı şeyler hep aynı tartışmalar.. karaktersizin biri yüzünden ortam çöp oldu.. arada bakıyorum acaba değişen bi şey var mı diye.. yok.. yönetim tebrikler.. eserinle gurur duy..

2. Patiwiss urunler hayatta kuflenmez demis....canakci ft2 den aciklama bekliyoruz

3. 2 büyük zincir market Patiswiss ürünlerini raflardan kaldırdı
    https://www.haberler.com/3-sayfa/kuf...255605-haberi/

Gidadedektifi adini kullanan kan emiciilere burada canak tutan ft2 bir açıklama yapmali.....

Tamam korkmuyorsun anladik....bari utan....oda mi yok...

4. 2024 1.çeyrek bilanço ne zaman açıklanacak arkadaşlar? Bilgisi olan yazabilir mi. teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    2024 1.çeyrek bilanço ne zaman açıklanacak arkadaşlar? Bilgisi olan yazabilir mi. teşekkürler
    Benim fikrime göre 15-25 gün içinde açıklanır nasıl gelecek acaba bende yazdım fikri olan var mı diye malım şahıs yazışmalarından kaynadı kimse yazmadı bilançoyu bile konuşamıyoruz sayın coldera katılıyorum çöp oldu forum önceki halimden eser yok

6.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    2024 1.çeyrek bilanço ne zaman açıklanacak arkadaşlar? Bilgisi olan yazabilir mi. teşekkürler
    Bilanço 29 Mayıs imiş sanırım

Oynamasını bilmeyen kız "yerim dar" demiş

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Oynamasını bilmeyen kız "yerim dar" demiş
    Arkadaşlar bu dedektif denen şahsiyetin para ile zehirli urun guzlelldigi meydana cikti...daha yeni 500 bin ceza aldi....

Sosyal medya gücü ile firmalari anlaşma yaparak para vermeye zorlamasina ulker boyun eymemis......ky nin hakkini bublara vermemis....

Verenler ne oldu...hem para verdiler hem rezil oldular.....

Bu dedektif zehirli ürün yardakcisi iken burdada uzantilari canakcilar mevuct maalsef......

Sayfa 149/254 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •