Sayfa 66/210 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1680 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Hadi inşallah. Bir daha nickini görmemek dileğiyle
    Bu şekilde yazmayin.... pişman olursunuz....

2. Olumlu olumsuz herkes yazsın.Herkesten öğreneceğimiz birşey var.Roket atmayla hisse gitmeyeceği gibi kötülemeyle de düşmez.Birisi yanlış söylüyorsa doğrusunu söyler geçersiniz.Eleştiri olmaması iyi birşey değil.

3. Eleştiri, karşıt görüş iyidir.
    Fakat görüşünü empoze etmeye çalışan, kimse cevap vermiyorken bile aynı şeylerle floodlar yaparak sayfayı trolleyen, bir önceki gün dolu dizgin övdüğü kağıdı ertesi gün (sattıktan sonra) dur durak bilmeden yeren kimseler kötü, art niyetli, başkalarına ve kendisine saygısı olmayan, manipülatör vasıflı kimselerdir.

4.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Eleştiri, karşıt görüş iyidir.
    Fakat görüşünü empoze etmeye çalışan, kimse cevap vermiyorken bile aynı şeylerle floodlar yaparak sayfayı trolleyen, bir önceki gün dolu dizgin övdüğü kağıdı ertesi gün (sattıktan sonra) dur durak bilmeden yeren kimseler kötü, art niyetli, başkalarına ve kendisine saygısı olmayan, manipülatör vasıflı kimselerdir.
    Katılıyorum

Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Eleştiri, karşıt görüş iyidir.
    --ben forumda yeniden yazmayı düşünmüyordum...sessizce ayrılmıştım...sessizce ayrıldım, çünkü kimseyi etkilemek istemiyordum...biri geldi bu şekilde yazdı...

sayın ft-2 günlerce ülker yazdınız durdunuz bi anda orayı bırakıp goody yazmaya başladınız. bu kadar hızlı hisse değiştirmek maşallah bofada var bi tek sanıyordum. fikrinizi ne değiştirdi bilanço bile beklemeden hisse değiştirdiniz.. o kadar olumlu yazıp hisseyi değiştirdiniz en azından bunu yazabilirdiniz. etik olarak bu gerekli.

--ben de geri döndüm ara sıra yazmaya başladım...burada beni çok tahrik ettiler...

--senin gibi ağıza alınmayacak hakaretler ettiler...ben de neden hisseden soğuduğumun sebeplerini yazmaya başladım....

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben forumda yeniden yazmayı düşünmüyordum...sessizce ayrılmıştım...sessizce ayrıldım, çünkü kimseyi etkilemek istemiyordum...biri geldi bu şekilde yazdı...

sayın ft-2 günlerce ülker yazdınız durdunuz bi anda orayı bırakıp goody yazmaya başladınız. bu kadar hızlı hisse değiştirmek maşallah bofada var bi tek sanıyordum. fikrinizi ne değiştirdi bilanço bile beklemeden hisse değiştirdiniz.. o kadar olumlu yazıp hisseyi değiştirdiniz en azından bunu yazabilirdiniz. etik olarak bu gerekli.

--ben de geri döndüm ara sıra yazmaya başladım...burada beni çok tahrik ettiler...

--senin gibi ağıza alınmayacak hakaretler ettiler...ben de neden hisseden soğuduğumun sebeplerini yazmaya başladım....
    madem senin davranışaların burada sana insaların dediklerine göre şekilleniyor, o zaman şöyle bir soru çıkıyor meydana.

1 kişi sana neden yazmadın diye sormuş, 10 kişi ise yazma dedi. (ben değil). ama sen yazmaya devam ettin.

Bu bir kişiyi senin için özel kılan nedir? özel bir ilişki mi var aranızda. 10 kişiyi değilde neden 1 kişiyi dinliyorsun.
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

--olumlu yazıları zaten tüketmiştim...ve yazan da zaten çoktu...ben de olumsuz yönlerini yazmaya başladım....

--nasrettin hoca gibi soralım; kazan doğurunca iyi, kazan ölünce tu kaka mı olduk??

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    madem senin davranışaların burada sana insaların dediklerine göre şekilleniyor, o zaman şöyle bir soru çıkıyor meydana.

1 kişi sana neden yazmadın diye sormuş, 10 kişi ise yazma dedi. (ben değil). ama sen yazmaya devam ettin.

Bu bir kişiyi senin için özel kılan nedir? özel bir ilişki mi var aranızda. 10 kişiyi değilde neden 1 kişiyi dinliyorsun.
    --yazma diyenlerin niyetleri iyi değildi...ya da altını dolduramıyorlardı...hissesine, şirkete güvenen biri olumsuz yazılardan mutlu olur...siz yokken ben burada olumsuz yazan en az 5-6 kişi vardı...tek başıma mücadele ettim...kimseye de neden yazıyorsun diye sormadım...sormam da...

Sayfa 66/210 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •