Sayfa 163/226 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    2022 de vergi öncesi kar-zarar
    bisküvi=(3.444 milyar zarar)
    çikolata=1.501 kar
    biskot...=.965.kar

2023 de üçü birleşti;
    2022 de birleşmiş olsalardı ; VUK a göre 978 milyon vergi öncesi zarar olacaktı...
    2023 te VUK a göre zarar (3.162) ye çıkmış...2023 de SPK (tms/tfrs) ye göre vergi öncesi kar 4.777
    Oooooo iyi iyi

2. Bu zât 70 den malları kaptırdı 30 dan lastik aldı. Şimdi %70 zararda oturuyor. Bunu dinleyip işlem yapan varsa Kıbrısta rulet oynasın daha mantıklı iş yapmış olur

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu zât 70 den malları kaptırdı 30 dan lastik aldı. Şimdi %70 zararda oturuyor. Bunu dinleyip işlem yapan varsa Kıbrısta rulet oynasın daha mantıklı iş yapmış olur
    --yanlışın var 55 den kaptırdım....45 den de lastik aldım...lütfen düzletelim...insanları yanlış-hatalı bilgi vererek yanıltmayalım...

--istersen portföye bir bak, sen yönettiğini ne zaman unuttun...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yanlışın var 55 den kaptırdım....45 den de lastik aldım...lütfen düzletelim...insanları yanlış-hatalı bilgi vererek yanıltmayalım...

--istersen portföye bir bak, sen yönettiğini ne zaman unuttun...
    Senin yanardönerliğe başladığın tarihte fiyatlar dediğim gibiymiş. %70 içerdesin.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Senin yanardönerliğe başladığın tarihte fiyatlar dediğim gibiymiş. %70 içerdesin.
    --getir bakalım.. ne zaman başlamışım yanar dönerliğe...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    55.8. milyar ciro; haydi bunun 10.8 ini yurtdışı şirketlere verelim...

--45 milyar ciro... vergisi ne kadar

Hikayenin butinune bakarsan kimin bilançosunun gercek kiminkinin sahte olduğunu anlarsın...cimbizla cekerek algi yaratma...

Ulkerin hikayesi ortada...nerde baslamis...nereye nasi gelmis.....tek bir şaibe yok.....

Fabrikasinda sabahlayrak zengin olanlarla yatak odasında sabahlayarak zengin olanları ayni kefeye koymaya kalkma....

Elektrik elektronik mühendisliğinden bir kac senede koca bir cikolata devine dönüşme hikâyesini akla aklayabiliyorsan....

Hadi buyur.... yerinde dar degil....oyna da oyna.....kafana göre oyna

Pist senin......

Oynayamayacaksan yerim dar diye şikayet etme...

-bir trolleme yazısı daha...cevabı hak etmiyor...sen ne söylersen söyle...amacı belli...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    -bir trolleme yazısı daha...cevabı hak etmiyor...sen ne söylersen söyle...amacı belli...
    Yerin dar geldi demek.....

Sayfa 163/226 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •