Sayfa 329/783 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Erzurum ve Konyadakileri bilmem de, Sakaryadakilerde yakında ayarlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Erzurum,Konya,Adapazarı...vs emekli vatandaş yaşamıyor mu?
    Konya özelinde bizim morcukların çoğuna babadan anadan tarla ev para kaldı. Çoğunun iki üç bazılarının düzinelerce evi var. Emekli maaşı alıyor. Birde Konya'da ki emeklilerin bir kısmı bunlar az değil şuan 5000 TL emekli maaşı alacak çiftçi bağkuru bunlar aktif çiftçi değil sanayide vs çalışanlar bizim akrabalardan 4 tanesi bu şekilde. Bunlar sigara parası kadar prim yatırdı ve normal Bağ-Kur emeklisi ile aynı maaşı alıyorlar yata kaka şükrediyorlar üstelik birde çalışıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Erzurum ve Konyadakileri bilmem de, Sakaryadakilerde yakında ayarlar.
    Çok zor hocam hem de çok zor. Demirel'in neredeyse hiç konuşmadan sadece foter şapkayı sallayarak oy aldığı yerdir orası. 80 den fazla cemaat vardır orada ama birbirlerini kuyruklarına basmazlar. Ben bile 52 yaşı orada nasıl almışım anlam veremiyorum. Bak şimdi yerel medyadan Atatürk Bulvarı'nda nöbet var desinler şehrin yarısı kopup gelmezse bende bir şey bilmiyorum.

4. Yani bizim emekliler özelinde bunları yatırıp sabaha kadar s..k...n anlamazlar..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Yani bizim emekliler özelinde bunları yatırıp sabaha kadar s..k...n anlamazlar..
    Haa bunların bir çoğu da benim tanıdıklarım en azından belli bir yaşa kadar evin yolunu zor bulan. Marmara bölgesinde ki ''PAVYON'' ların haritasını yap desen hiç zorlanmayacak tiplerdir. Yani EZ cümle hocam bir sosyolog gereklidir oranın durumunu anlamak için...

Hatayda tipik CeHaPe daly.raklığı olmasa Ege ve Akdeniz kıyılarıkurtarılmıştı.

Şimdi kuşatmayı tamamlayıp boğmaya geldi, denize tek çıkışları Rize kalıncaya kadar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya özelinde bizim morcukların çoğuna babadan anadan tarla ev para kaldı. Çoğunun iki üç bazılarının düzinelerce evi var. Emekli maaşı alıyor. Birde Konya'da ki emeklilerin bir kısmı bunlar az değil şuan 5000 TL emekli maaşı alacak çiftçi bağkuru bunlar aktif çiftçi değil sanayide vs çalışanlar bizim akrabalardan 4 tanesi bu şekilde. Bunlar sigara parası kadar prim yatırdı ve normal Bağ-Kur emeklisi ile aynı maaşı alıyorlar yata kaka şükrediyorlar üstelik birde çalışıyorlar.
    birak emekli maasi almayi o kadar cok koylunun TCK si yokki

Zaten bir cogunun okuma yazmasi yok

neyse nesil degistikce sayilari azaliyor tabi ama hala cok. Ben Istanbulda bile kac tane gormustum

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hatayda tipik CeHaPe daly.raklığı olmasa Ege ve Akdeniz kıyılarıkurtarılmıştı.

Şimdi kuşatmayı tamamlayıp boğmaya geldi, denize tek çıkışları Rize kalıncaya kadar.
    Abi %5 hileyi de unutmayın. Hile en kolay orada yapılır çadır konteyner kent rahat ayarlanır. Adamlar hile hurda ile %35 i buldu. Akp şuan %25 benim gözümde. 4 sene sonra %20 ninde aşağısına düşer.

Sayfa 329/783 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •