Sayfa 436/866 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 6923 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Fatih Erbakan kendinde siyaset kumaşı olduğunu gösterdi, herkes babasının oğlu olamaz hele ki siyasette çok çok zordur.

Şu ortamda ilk seçimlerde % 10-20 oyu zorlar, çok doğru yerden girdi Gazze konusu onlar için 4×4'lük bingo.

A.K. partisinde en küçük karışıklık olsun, ilk adresleri Refah partisi olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

45 Senedir siyaseti takip ederim, Meral ablanın ayağına değil başına düşen kısmet kimseye nasip olmadı.

Geçen yıl masayı depmeseydi, Türkiyenin rahat 3. partisiydi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. İyi parti hiç parti olamadı ki. Emekleme aşamasındaki bir bebek gibiydi. Yürüyemedi yuvarlandı gitti.

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Mansur Yavaş bu şekilde Ankara da tarihi bir fark attı. Mansur Yavaş sanki daha şanslı bana göre. İstatistiklere göre Mansur un başarı şansı çok yüksek genel seçimlerde CB adayı olursa. Hem sağdan hen soldan oyları kolaylıkla toplayabiliyor.
    Ankara ile Türk seçmeni aynı değil. Ama İstanbul'un ülkeye yansıması farklı. Ben zaten ilerleyen dönemde parlamenter sisteme dönülüp Mansur'un CB, İmamoğlu'nun ise icracı Başbakan olacağını düşünüyorum..2'side 5 yıllık görev süresini dolduramayabilir bu anlamda..

5.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    yurtdisinda kimse mutlu degilki

Mutlu olsaydin sende Kanadayi terketmezdin

Yasadigin ulkeye uyum saglarsan mutlu olursun ama buda benligini kaybetmek demek

ben 2 senede Turkceyi unutan tanidim.

Her metalin erime derecesi farkli. Kimisi 3 gunde erir kimi metal 10 dakkada kimide benim gibi hic erimez

Kimide senin gibi akilli davranip bu cehennemden kacar

Facebook un en buyuk Turk grubu uye sayisi 50 bini gecmistir heralde orada yazilanlari oku herkes agliyor Turkiye diye.

Cunku guzel hayatin tadini bir aldinmi asla unutmuyorsun tabi bahsettigim eski Turkiye

Gocmen Turklerin grubu bu. Avrupada insanlarin basina gelenleri okuyorum bazen sukrediyorum iyiki Amerikadayim diye. Goreceli olarak Amerika cok cok daha iyi. Ama para pesindeysen iyi. Para bana bir sey ifade etmiyor daha fazla paraya gerek yok.
    Ben Kanadayi terk etmedim, 6 ay kislari yokum sadece.

6. CHP nin aldığı eskiden kökleşmiş akp li belediyelerin içerisi tamamen boşaltılmış maaş ödeyecek durumda değil. CHP li belediyelerin işi çok çok zor. Birde yüksek faiz ve çeşitli belediyelere sıkıştırmalar nefes alamayacak bir boyuta gelir gibi.

7. Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    İyi parti hiç parti olamadı ki. Emekleme aşamasındaki bir bebek gibiydi. Yürüyemedi yuvarlandı gitti.
    Parti olamadığı gibi iyide olamadı
    Akepe parti oldu ak olamadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 436/866 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •