Sayfa 688/688 İlkİlk ... 188588638678686687688
Arama sonucu : 5503 madde; 5,497 - 5,503 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Arapçayı bilen adam en azından, beyneminel arapça ile sorulan soruyu anlar tercüme ettirmez, maval okumasın.

Artı soruyu soran haberci, kurallara uygun şekilde çok anlaşılabilir bir dille soruyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Arapçayı bilen adam en azından, beyneminel arapça ile sorulan soruyu anlar tercüme ettirmez, maval okumasın.

Artı soruyu soran haberci, kurallara uygun şekilde çok anlaşılabilir bir dille soruyor.
    yıllarca aldığı yabancı dil tazminatı ne kadar acaba.?

3. Ben demiyorum !

Swiss’te yaşayan bir tadınık diyor

En ucuz sağlık sigortasının aylık minimum 400-500 frank olduğu ,

hastalanınca bütün Türklerin , uçak bileti alsan bile Türkiye'de hem daha ucuz hemde güvenilir ellerdesin dediği ,

posta kutusuna her gün inanılmaz bir israf ile market indirim dergilerinin geldiği ,

ama yinede kağıt israfı olmasın diye geri dönüşüme gönderdiği ülke isviçre.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Ben demiyorum !

Swiss’te yaşayan bir tadınık diyor

En ucuz sağlık sigortasının aylık minimum 400-500 frank olduğu ,

hastalanınca bütün Türklerin , uçak bileti alsan bile Türkiye'de hem daha ucuz hemde güvenilir ellerdesin dediği ,

posta kutusuna her gün inanılmaz bir israf ile market indirim dergilerinin geldiği ,

ama yinede kağıt israfı olmasın diye geri dönüşüme gönderdiği ülke isviçre.
    Senin keçiörenli olup ABD'den yazan şahıstan farkın yok...

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Senin keçiörenli olup ABD'den yazan şahıstan farkın yok...
    bunun da adının önünde G. harfi mi var yoksa, G.Yalama da fena olmadı hani artık nereye çekersen..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,387
    haberiniz olsun türkiyede sağlık hizmetleri çok ucuz sakın avrupaya filan gitmeyin, dişlerim yaşımız gereği iş yapmaz duruma düştü, gittiğim dişçi 250 bin liraya hallederiz dedi[ iki yüz elli bin] emekli devlet memurunun maaşı 15 bin- nasıl olucak bu iş, gözlerdede katarak başladı o çok değil 75 bine halledecekler-- bak ha devlet hastanesine git demeyin anında küfürü basarım- randevu alabiliyormuyuzda gitmiyoruz- bizim burada koskoca şehir hastahanesinde 1 tane göz doktoru var baya bi uğraştım ve randevu işnden pes ettim- tek umudum borsadan vurgun yapmak
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Sayfa 688/688 İlkİlk ... 188588638678686687688

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •