Sayfa 308/666 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 5326 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstad kafasını cama fena kıstırmışlar
    Kafasını kurtarır. Öyle kıstırmak kolay mı?

https://www.payporter.com.tr/sepa-sistemi-nedir/

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yabancı gelmiyor seçim sonuçları çok kötü geldi faizler arşa çıkmış yerlinin döviz satmasından başka çıkış yolları yok ancak bu şekilde rezervleri biraz doldurup faizde gevşemeye gidebilirler bunun içinde x deki algıcı ekonomistlerle birlikte panikletme peşindeler - 75 milyar dolarla cengaverlik peşindeler
    Ben bir keresinde kumarhaneye gittim gördüm. Öyle bir kata var ki herşeyini kaybetmek parasına bir kağıda oynayabiliyor. Diyor ki zaten kaybedecek neyim kaldı bu kafada bunlar. Her şey algı hayal. Daha doğrusu RTE nin ne karar vereceği belli değil. Bugün en azından sigara ve alkol ürünlerine zam gelmesi gerekirdi o bile yok. Ben RTE nin yerine Naci Ağbal gibi birini getirip daha yavaş reçeteye geçeceğini düşünüyorum kara şimşek almadan verme derdinde

bu hareket , yakında olacaklara işarettir
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kafasını kurtarır. Öyle kıstırmak kolay mı?

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu hareket , yakında olacaklara işarettir
    Birileri ucuza mallanıyor olabilir.
    İspatlayamam tabi.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Zamanında, erken, baskın artık ne olursa seçim onune kadar kimseye ek kurus vermez. Eşeği kaybettirip buldurmada uzerelerine yok.
    Kurt kışı geçirir ama, yediği ayazı unutmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. ABD nin iki dönem önce ki Fed başkanı Bernarke ABD de finansal kriz çıktığında o çöpleri alıp piyasayı canlandırıp kurtardı. Bizde de Bilge Yılmaz var onun kafa da zehir gibi maşallah. Piyasaya verdiğin parayı kontrol edebilmen önemli. Eğer o parayı bir kaç döngü sağladıktan sonra çekersen faydası olur. Bizim ki ne yaptı verdi parayı verdi parayi. Bu paraya nereye kime gidiyor hiç takip etmedi. Şimdi de ara ki bulasın parayı. Bakın kovid döneminde devletin tüm gideri 800-900 milyar TL. Bugün o kadar vergiye rağmen 11 trilyon gider var. Bu bile enflasyonu gösteriyor. Resmi enflasyon bunun yarısı. Nereden buldun yasasını da kaldıran akp hadi bakalım ayıklasın pirincin taşını.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yabancı gelmiyor seçim sonuçları çok kötü geldi faizler arşa çıkmış yerlinin döviz satmasından başka çıkış yolları yok ancak bu şekilde rezervleri biraz doldurup faizde gevşemeye gidebilirler bunun içinde x deki algıcı ekonomistlerle birlikte panikletme peşindeler - 75 milyar dolarla cengaverlik peşindeler
    Rekor bir bedelsiz haberi düşsün dolaresçiler dolar bozup sermayesi düşüklere atlarKayıtlı sermayesini artıran da artırana akfgy 6.500.000.000 den 50.000.000.000 haberi atmış
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 308/666 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •