Sayfa 474/666 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5321 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    3 Milyonluk evi alan, bu evi hangi parayla alıyor?
    Detaylı yazdım anlamadınız.parası olan zaten kredi çekiyor.çünkü kenarda ki para kredi borcunu finanse edecek değerde usd bazında artış veya mevduat olarak getirisi oluyor.
    3 milyonluk evini satıp 5 milyonluk ev alacak birisi kenarda 2 milyonu varsa onu gidip eve gömmüyor kredi çekiyor.

Kenarda parası olup sadece asgari tutar kredi kartı borcunu ödemek gibi düşünün.bugün 10 kişiden 8 i kart borcunun tamamını parası olmasına rağmen ödemediğini düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ahh ahh klasik fox haberi

Eskiden 5-10 lira iken kaç dolar ediyordu.

Döviz bile eski döviz değil artık.

Topu 65 liralık dondurmayla ne işin var ?

Git magnum al 45’e.

Topu 30 liraya yerede var, topu 95’e girandola’da

Ama fox 30 liralık yerde çekim yapmazzzzz !

Oldu olacak kızarmış dondurma ye.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Detaylı yazdım anlamadınız.parası olan zaten kredi çekiyor.çünkü kenarda ki para kredi borcunu finanse edecek değerde usd bazında artış veya mevduat olarak getirisi oluyor.
    3 milyonluk evini satıp 5 milyonluk ev alacak birisi kenarda 2 milyonu varsa onu gidip eve gömmüyor kredi çekiyor.

Kenarda parası olup sadece asgari tutar kredi kartı borcunu ödemek gibi düşünün.bugün 10 kişiden 8 i kart borcunun tamamını parası olmasına rağmen ödemediğini düşünüyorum.
    Siz de benim yazdığımı anlamamışsınız , ortada bir tane 3 Milyonluk eski ev var, bir tane de 5 Milyonluk yeni ev.

Yeni evin 2 milyonunu unutuyoruz, eski evi alan o nakit 3 milyonu nereden buluyor?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bunu yeni duydum, muhalefetimsi medya hiç yazmamış, yandaş medya da ise bir tek Hürriyette var bunun haberi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bugün markette 70 küsur yaşında olan tanışıklığım Olan bir amca ekmekler 4 al 3 ödemi dedi .

Bir baktım sepetine kilosu 1500 tl ye dilli salam almış 1000 tl ye mortadella almış ekmeğin bir tane bedavası var mı insanlar bir tuhaf oluyor yaş ilerleyince sanırım .

Emekli maaşı yetmiyor diyorlar ya herkes bu amca gibi ise yetmez tabi dedim içimden .

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siz de benim yazdığımı anlamamışsınız , ortada bir tane 3 Milyonluk eski ev var, bir tane de 5 Milyonluk yeni ev.

Yeni evin 2 milyonunu unutuyoruz, eski evi alan o nakit 3 milyonu nereden buluyor?
    Muhtemelen onun eski evi de 2 milyon yapıyor, 1 milyon da kredi çekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Eski ev 3 Milyon ediyor .

Yeni ev 5 milyon ediyor

Feyzen yastık altı 2 milyon tl para var farzı misal bir kilo altın .

3 milyonu eski evi satıp 2 milyon kredi çekerim 1 kilo altına hiç dokunmam diyor gibi gibi .

Yastık altı paradan bahsetmediği için hesap karışıyor

Sayfa 474/666 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •