Sayfa 244/731 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 5843 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İstanbul ile ilgili yayın yasağı kalktıktan sonra, Kurum’un önde gösterileceği, bir süre sonra veri akışının kesileceğinden kullanıyorum.
    İmamoğlu hayali kurmayın.tanıdığım tüm chp liler zafere verdi.genel seçimlerde cb adayı olmalıydı imamson.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Kaziklari bugunden yağlamaya başlamislar sabaha anca yetisir diyorlar.zam saganagi hatta dolu seklinde.min %50.prize elinizi sokmayin carpar.dgazi acmayin.eko mod da kullanin.gaza hafifce basin yumurta varmis gibi
    Bence bu hafta süpriz yapacaklar zam mam yok diyecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İstanbul ile ilgili yayın yasağı kalktıktan sonra, Kurum’un önde gösterileceği, bir süre sonra veri akışının kesileceğinden kullanıyorum.
    Yayın yasağı kalktığı anda mansur yavaşın başkanlığı garantilediğini ve imamoğlununda rahat önde olacağı yönünde oy kullanıyorum hatta izmirinde çok rahat biteceğinide ekleyeyim
    Benim ilgim 3 büyükşehir değil
    Benim ilgim urfa bursa hatay antalya ve mersin üzerinde olacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
    Altının onsu tam gaz,2250.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Benim gibi düşünenler size oy verecek diye senet mi imzaladık? Kim hangi partiye isterse ona atar oyunu.
    Renginizi bile açıklayacak cesaretiniz yok sadece kkolmasaydı bilmem neolmasaydı diyerek alttan çakarak yalıyorsunuz.çıkın adam gibi akp ye verdim mhp ye verdim zafere verdim refaha verdim diyin
    Kk olmasaydı geçen seçim verecektik ayağını başkalarına yapın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yayın yasağı kalktığı anda mansur yavaşın başkanlığı garantilediğini ve imamoğlununda rahat önde olacağı yönünde oy kullanıyorum hatta izmirinde çok rahat biteceğinide ekleyeyim
    Benim ilgim 3 büyükşehir değil
    Benim ilgim urfa bursa hatay antalya ve mersin üzerinde olacak
    Benim ilgimde acep emekli ne yapacak

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Seçim tahmini yapalım.
    AKP %34
    CHP %26
    MHP %9
    DEM %9
    Iyi %7
    YRP %4
    Zafer %3
    Diğer % 8

Istanbul belediye seçiminde 2019 daki Meclis seçimi oylarının geçerli olup ama Başkan seçimi oylarının geçerli olmaması gibi garip bir durum olacak mı bakalım.
    IBB meclisinide alan Başkan daha güçlü çıkacaktır denilebilir.
    Yoksa Tarih tekerrür edecek mi?
    Mhp ve dem 7 yi iyi parti 4 ü geçemez akp ve chp bi tık yukarı yrp 2 tık yukarı zafer de merak konusu

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Altının onsu tam gaz,2250.
    Cuma öncesi saçma bi kapanış yapmıştı

Sayfa 244/731 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •