Sayfa 241/726 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 5807 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Devlet Bahçeli bu seçimde hiç ortada yok bu çok garip geldi. Muhtemelen iyi sonuç alıp pabucunu dama artırmak istemiyor hep kendine muhtaç olsun istiyor anladım.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ecevit "Bu düzen değişecek" deyince,
    bir vatandaş "Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek?" diye soruyor!
    “Adil Düzen” diyen Erbakan, hiç tek başına iktidar olamadı. Adil düzülecektik ama fırsat kaçtı.

3. The enthusiasts were excited by the slide of inflation. The Fed's favored inflation indicator is the personal consumption expenditures price index, excluding food and energy. That measure has slid to 2.8% in February from 5.6% in February 2022.

That's still a ways away from the Fed's 2% target. And the economy continues to hum along, with annualized growth of 3.4% in the fourth quarter.

So it's no wonder the median Fed forecast in March still called for only three rate drops this year.

https://finance.yahoo.com/news/goldm...113600583.html

4.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bende a.q....
    Ben de koyujam ben de

Bütün ülke birleştik ötvlerle yine yandaşları doyuramadık

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yazdık hepsini yazdık da oyları bölmekle suçlandık. Aktroll olmakla suçlandık.

Sessiz sedasız vereceğim oyumu, kime vereceğimi de yazmayacağım propaganda da yapmayacağım. Şüphesiz ki, necip mlletimiz yarın sandıkta yine en doğru kararı verecektir.
    Geçen seçimin sorumluları arasında senin gibilerde baya yer tutuyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Yavru vatanda içli getirme üç tane ile sınırlı dediler bende kurala uydum ama bütün valizi dolduranlar ne cesaretle almışlar çözemiyorum .

Fiyatlarda bayağı yüksekti Gürcistan dan aldığımın çarpı 4.25 katı olmış .

Adettendir diye aldım ams fiyatlar beni tatmin etmedi .

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçen seçimin sorumluları arasında senin gibilerde baya yer tutuyor.
    Sen önümüzdeki seçim neler olacak ona hazırlan şimdiden.

8. Benim gibi düşünenler size oy verecek diye senet mi imzaladık? Kim hangi partiye isterse ona atar oyunu.

Sayfa 241/726 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •