Sayfa 156/695 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5557 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Çünkü reis’ten başkası maaşları ödeyemez.

Ama az ama çok aksamadan her ay TIKIR TIKIR maaşlarını alıyorlar.

1994’ü tekrar yaşamak istemiyorlar.
    Ben o Tarihte Devletime Hizmet ediyordum...Yalanında bu kadarı biraz fazla....Şakır şakır maaşımız da aldık...Bu ara DYP genel başkanı partiyi AKP ile birleştirerek işleri bakanı oldu...Yine DYP eski başkanının oğlu AKP den MV oldu...

Yalan söyleyecekseniz biraz tutarlı olsun....

Reyisten esas iflas haberi çoktan geldi bile, 3 aydır gazeteler emekliye zam haberi yazmaktan helak oldular.

Hesap basit 2.7 trilyon bütçe açığı = 84 milyar $ emekli'ye 7 bin lira verse 1.3 trilyon = 40 milyar $ nereden bulacak bu parayı?

Borç bulamaz, para bassa enflasyon artık anasının dibini bulur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Nohut !!?

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Valla arkadaşlar 29 Ocak, 5 Nisan kararlarını gayet net hatırlıyorum, 21 Şubat 2001 krizini de.

Hepsi geliyorum dedi, bu seferki gelen ise bas bas bağırıyor, artık Allah sonumuzu hayretsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hastirsin gitsin, ben Türkiyede maaş ödenmediği günü bilmem.

Ben 31 yaşımda ticaret yapıyordum, öyle bir şey olsa haberim olurdu.

Boy boy eski gazete haberleri basarlardı, Türkiyede maaşlar ödenmedi diye.
    ben de öyle birşey hatırlamıyorum deyip biraz araştırdım.. üç beş okuyunca anlaşılıyor ki her zamanki gibi bu da bu itlerin algı çalışması.

94 yılında hükümette dyp-shp koalisyonu olmakla birlikte, kontrol tamamen şu anda a.k. partisi yalakalığı yapan tansu çiller'in elinde. o dönem emekli maaşları bayram öncesi ödensin tartışması çıkıyor ama becerilemiyor ve emekli maaşı bayram öncesi değil ama zamanında ödeniyor vs..

velhasıl anlaşılan şimdilerde bu hikaye bunun gibi operasyon çocukları eliyle koyundan hallice hemcinslerini gütmek için farklı şekilde servis ediliyor. durum bundan ibaret yani reha beyciğim.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla arkadaşlar 29 Ocak, 5 Nisan kararlarını gayet net hatırlıyorum, 21 Şubat 2001 krizini de.

Hepsi geliyorum dedi, bu seferki gelen ise bas bas bağırıyor, artık Allah sonumuzu hayretsin.
    Hocam o krizlerde piyasada takır takır iş vardı. Hayat kesintiye uğramadı ki. Hiç kimse krizi hissetmedi bile.

8. Boş verin tepkiyi görünce hemen kaçtı zaten zat-zevat hemen kaçtı..

Sayfa 156/695 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •