Sayfa 399/669 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 5346 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Az önce ilk defa Magazinsiz Dolar sayfasını fark ettim.
    Bi bakayım dedim ne var ne yok.
    İn cin top oynuyor.
    Giren çıkıp tekrar buraya gelmiş.

Aslında biz bu sayfada magazin adı altında hem Doların yükselişini kaçınılmaz yapan amk olaylarını ve nedenleri konuşuyoruz hemde yükselişten sonraki olayları çokta konudan bağımsız değil bu olaylar.
    Onun için bu sayfanın müdavimleri her daim bulunmakta.
    Heikenashi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam ben bu seçimleri gençler bilmez ama 1989 seçimlerine benzettim . tam 18 olup Sakarya'nın bir köyünde sandık başında görev yapmıştım. Ve halk ÖZal'a büyük tepki koydu ve ANAP'ın düşüşü başladı. Özal'da çıkışı cumhurbaşkanlığında görüp oralara uzandı. Yerine de emanetçi Y.Akbulut'u koydu ama yürümedi. Hatta Özal 1991-1992 rahmetli oldu. Ama partide bitti. Bu ülkede kapanmayacak-bitmeyecek tek parti vardır o da Cumhuriyetimizin kurucusu ATATÜRK'ün kurduğu CHP'dir. Diğer hepsi yok olabilir muadilleri kurulabilir.(AKP-YRP) gibi. Lakin o CHP'de bu yenilenme olmasaydı işimiz sakattı.NOT: Kesinlikle CHP li değilim hiç de olmadım ama İMAMOĞLU'cuyum 2019'dan beri.

3.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bu borcu kesinlikle Ali Koç un bankası YKB yapılandırmalı, bu borcu kamu bankalarına yıkmak vatan hainliği olur.

Denetleme Kurulu Üyesi Mehmet Vodina, denetim kurulu raporlarını sundu. Vodina, sarı-lacivertli kulübün ve bağlı ortaklıklarının toplam borcunun 11 milyar 466 milyon TL olduğunu ifade etti. Vodina, “1 Haziran 2023 ve 31 Ağustos 2023 ara dönemine ilişkin hazırlanan raporumuz yönetim kurulumuza verilmiştir. Bu ayları kapsayan dönemi özet olarak sizlere sunuyorum. Toplam borcumuz 11 milyar 466 milyon TL’dir. 31 Mayıs 2023 tarihinden belirlenen tarihler arasında borç 3 milyar artmıştır†diye konuştu.Kulübün Varlıklar toplamının 6 milyar 252 milyon TL olduğunu belirten Mehmet Vodina, net gelirin 2 milyar 508 milyon TL, giderlerin 1 milyar 701 milyon TL, finansman giderlerinin 485 milyon TL, dönem karının da 304 milyon TL olduğunu ifade etti.

https://www.trtspor.com.tr/m/?m=news...&category_id=8
    Aklı selim olan herkes biliyor kimin ne fırıldak lar çevirdiğini, şimdi tepki çekersin hocam burda
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Başta Ankara ve İstanbul belediye logoları olmak üzere Dinin sömürü olarak kullanıldığı olan her nesne yok edilmeli...
    [/QUOTE]Bunu yapmak, din istismarcılarının işine yarar.

CHP din düşmanı olarak lanse edilir.

Doğru hareket değil bunlar, böyle şeyler yapılırsa malum partiye manevra alanı açılır.

O zaman zaten istedikleri şeyi din istismacılarına kendi elinizle vermiş olursunuz.

5. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Bu tarifenin üzerine birde kuver

Pavyon hesabı gibi
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 40k kredi çekip tuvalet kağıdı aldım, eh az 10 yıl bozulmaz
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Ayvalık’ta restorana giden bir vatandaş temsili.

https://www.youtube.com/shorts/8URwlENf1nE

Sayfa 399/669 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •