Sayfa 608/696 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658 ... SonSon
Arama sonucu : 5567 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Soğan mı, sarımsak olmasın o?
    Soğan görünümlü sarımsak.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sarımsağın kilosu 300 soğanın 25
    Bundan sonra böyle
    Abi yeni sezon Kahramanmaraş Adıyaman ve Gaziantepden bu hafta gelmeye başlar. Çin tohumu fiyat iner. Ama sanada biraz fazla yüklenmişler 150 tl sarımsak.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Soğan mı, sarımsak olmasın o?
    Doğru doğru sarımsak.Vampir hikayesi okumayalı herhalde 30 40 yıl olmuştur.Eskiden korku diye bir dergi vardı ,yaşı yetenler hatırlayacaktır,baya baya güzel kurt adam vampir zombi hikayeleri olurdu,edgar allen poe nun hikayeleri olurdu,çok severdim,tüm korku kültürüm oradan.Vampir filmlerinde haç ögesi kullanılıyor ama sarımsak nedendir hiç kullanılmaz,komik olur diye korkuyorlar sanırım.Düşünsenize elde sarımsak vampir kovalayan bir holywood kahramanı ))))))

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sarımsağın kilosu 300 soğanın 25
    Bundan sonra böyle
    Hakikaten işe bakın vampir kovalamak bile dünyanın parası.))))))))))) Bizim memlekette soğan yeter,kaçmayan vampire direk tahta kazık,artık kalp mi olur başka yer mi orasını kendi seçsin.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Abi yeni sezon Kahramanmaraş Adıyaman ve Gaziantepden bu hafta gelmeye başlar. Çin tohumu fiyat iner. Ama sanada biraz fazla yüklenmişler 150 tl sarımsak.
    Taşköprü hakiki sarımsak en iyisi ankarada 300 ayvalıkta 400 ben geçen yıl ağustosta sinop pazarından yeni mahsül en iyi sarımsağı 75 yada 79 a aldım 1 kğ 3 baş kaldı yeni sezonu beklerim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Taşköprü hakiki sarımsak en iyisi ankarada 300 ayvalıkta 400 ben geçen yıl ağustosta sinop pazarından yeni mahsül en iyi sarımsağı 75 yada 79 a aldım 1 kğ 3 baş kaldı yeni sezonu beklerim
    Yılda 10 kg civarı sarımsak tüketirim. Bacanağım Kastamonu Alatarla Çetmi Köyünden. Sarımsağın 2. Pazar yeri. Ben Tokat Zileliyim. En sert sarımsak bizim orada olur ama pazarı yok. Marketlerde yeni ürün 170 ama çin tohumlu. Ulus hali ve pazarlarda 160 200 arası. Tabi diş büyüklüğde önemli. Zaten çoğunun içi geçer. Alırken sert mi yumuşakmı fosmu olmuş elinizle kontrol edin.

7. Sarımsak cildi bozar, fazla tüketmemek lazım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Doğru doğru sarımsak.Vampir hikayesi okumayalı herhalde 30 40 yıl olmuştur.Eskiden korku diye bir dergi vardı ,yaşı yetenler hatırlayacaktır,baya baya güzel kurt adam vampir zombi hikayeleri olurdu,edgar allen poe nun hikayeleri olurdu,çok severdim,tüm korku kültürüm oradan.Vampir filmlerinde haç ögesi kullanılıyor ama sarımsak nedendir hiç kullanılmaz,komik olur diye korkuyorlar sanırım.Düşünsenize elde sarımsak vampir kovalayan bir holywood kahramanı ))))))

Siz bu zayıf donanımla, vampir avcısı falan olamazsınız.

Kutsal kitap yani İncil, kutsanmış su, gümüş kurşun ve bıçak, tesbihiniz nerede?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 608/696 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •