Sayfa 162/645 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 5156 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Seçim sonrası ufak bir ralli beklenebilir.Bazı hisselerde.
    Heikenashi.

3. 3+1’e ilişkin resmî açıklama gelmiş.

Ahanda link.

https://www.sondakika.com/politika/h...-son-16977636/

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Önemli olan kaç dolar kazandığımız

şunu görünce yine sinirim tepeme geldi...japon yeni ne zamandan beri tedavülde.. en son ne zaman sıfır attılar bak bakalım...2 dünya savaşı görmüş adamlar ..ve ikisinden de yenlgi ile çıkmışlar...üstüne kafalarına birde atom bombası yemişler....aynı süre zarfında bir para birimi olarak önce para ..ardından kuruş ..ardından lira ya geçmişiz...üstüne lira sisteminde de 6 sıfır atmışız...birde üstünee yeni lira da çok yakın bir gelcekte çift haneli döviz kuruna geçmiş oluruz...
    şu an japon yeni atılan sıfırlar paradan paraya geçiş leri falan sayarsan... alman markını da döver euroyu da dövver.. fransız frangını da döver...

5.  Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    şunu görünce yine sinirim tepeme geldi...japon yeni ne zamandan beri tedavülde.. en son ne zaman sıfır attılar bak bakalım...2 dünya savaşı görmüş adamlar ..ve ikisinden de yenlgi ile çıkmışlar...üstüne kafalarına birde atom bombası yemişler....aynı süre zarfında bir para birimi olarak önce para ..ardından kuruş ..ardından lira ya geçmişiz...üstüne lira sisteminde de 6 sıfır atmışız...birde üstünee yeni lira da çok yakın bir gelcekte çift haneli döviz kuruna geçmiş oluruz...
    çift hane derken, siz de dolar kuru 10 tl olacak diyenlerden misiniz yoksa..?

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu Karabük'te ne varsa her yerde Karabük haberi çıkıyor, yakında emlak fiyatları patlar

Karabüklüler borsayı sevdi

Borsadaki yatırımcının 1.8 milyonu İstanbul’da yaşarken nüfusa oranla hisse senetlerine en yoğun ilgi Karabük’te görüldü. Karabük nüfusunun yüzde 16.58’inin borsa hesabı var.

https://www.sozcu.com.tr/karabuklule...i-sevdi-p33645

üstad ciddi olamazsınız

karabük te şuan saatlik evler odalar kiralanıyor. Canı siyahi isteyen cevre illerden dahi geliyormuş memleket açık hava genelevine dondu dıolar karabülluk

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Son olarak şunuda söyleyeyim...

Gıda stoklamanın anlamı kalmadı ..Çünkü mevcut faiz ortamında ne kadar hızlı satış yapar ve onu faizde değerlendirirlerse firma olarak daha çok kazanacaklarından bence gıdada ki enflasyon ilerleyen zamanda sıfıra doğru yakınsar....
    biraysel açıdan dogru..ama ticarette şu anda özellikle gıda da ciddi bir kazanc var...örnek verirse ..bundan 15 gün önce 14,88 den sinangil un aldım...200 koli ..15,5 tan hepsi an itibari ile bitti...bugün kartını geçtim 5 taksit...buna bezer daha bir sürü ürün aldım...33,25 ten fairy bul. dt aldım...daha kartını geçmedim bile...35 ten bitirdim.. oransal olarak baktıgınız zaman ..çok düşük karlar gibi gözüksede...hepsinin parası cebime girdi bile...haa bu parayı faize yatırsam bile iyi para kazanırım.. ama secim sonrası ciddi bir zam bekledigim için ...şekere gömülüyorum...alabildigim kadarda çayı yine kredi kartı ile alıyorum...çayda %60 tek sfer de yada %35 bir ay %35 ikinci ay ..iki partide %70 zam bekleniyor... şekerde ise %30 gibi bir zam bekleniyor...neden çaya degilde şekere yukleniyorsun o zaman diye soracak olursanız .. şeker altın gibidir.. 1 gün içinde hepsini nakite çok rahat cevirebilirsiniz ...şu ande çok düşük bir sermaye ile...bolca kredi kartı limiti ile...aylık döndürdügümüz nakit çok fazlalaştı... karlılık derseniz çok düşük...ama sirkülasyon çok fazla.. hemen nakite dönmenin avantajı...ciddi bir faiz getirisi sunuyor...sadece pos hesabında biriken parayı ben kumbara olarak görüyordum.. şimdi o bile günlük faizde ciddi paralar geitiryor...bu para eskiden hiç birşey getirmeden bankada duruyordu daha önce...

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    3+1’e ilişkin resmî açıklama gelmiş.

Ahanda link.

https://www.sondakika.com/politika/h...-son-16977636/
    canadian Tınaz üstada alıştıra alıştıra söyleyin

bu arada kurumun dağıttığı krem mi vazelin mi

aslında kayganlaştırıcı daha iyi olurdu malum eller çok kuruyo

Sayfa 162/645 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız