Sayfa 115/658 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5257 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Biraz önce sputnik in radyosundan duydum.Gazzedekiler telef olurken hamas lideri Haniye Katarda 7. evliliğini yapmış... Bizimkiler de boykotla, starbucksta kahve içenlerle dalaşadursun

2.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Biraz önce sputnik in radyosundan duydum.Gazzedekiler telef olurken hamas lideri Haniye Katarda 7. evliliğini yapmış... Bizimkiler de boykotla, starbucksta kahve içenlerle dalaşadursun
    Adamın 13 çocuğu var eğer çocukları Filistin'de yaşıyorsa sorun yok ama Filistin dışında ise çok çok sorun

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Biraz önce sputnik in radyosundan duydum.Gazzedekiler telef olurken hamas lideri Haniye Katarda 7. evliliğini yapmış... Bizimkiler de boykotla, starbucksta kahve içenlerle dalaşadursun

Bütün sistemde zayıf olan elenir güçlü olan daha güçlü olur a.q...
    Garibanların kanı üzerinden siyaset böyle işte...O siyaset sayesinde mala mülke doymazlar ama garibanda ailesinden canından evladından yoksun kalır...

4. MB illa yarın mı karar vermeli.yarın pas geç 1 nisanda olağanüstü toplan yapıştır faizi.böyle bir ihtimal olamaz mı ?

5. Psikoloji ilminde bu duruma ne ad veriliyor?

https://www.facebook.com/share/r/PXk...ibextid=oFDknk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Fed pas geçti,altın,kripto coştu,benim floki %30 yaptı,tabiki az alıyorum,çok alsak iyi vurgun,güvenmiyorum böyle iyi 10-50 en fazla 100 dolar,ama terra clasikte çıta yüksek,bunun ayı mayıs ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Adam Brooklyn ve Queens i boktan bir yer zannediyor orada ev fiyatlari fezaya cikti ev sahipleri koseyi dondu haberi yok

Adam Ataturkcu o yuzden fazla uzerine gitmiyorum
    bu arada brooklyn gerçekten güzel bir yer filmlerde görülen hoş sakin evlerin olduğu mahalleler var

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Batman koooşşşş

MB faiz toto yok mu?

250 baz puan artış diyorum. (MB , ortaya karışık yapar. Ne pas ne adam akıllı bir artırım)
    yetiştim

Egeduk : 250 bps
    Batman : 250 bps

Sayfa 115/658 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •