Sayfa 128/641 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 5125 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    onu önden yüklediler ya geçen hafta
    O fayiz nakit çekime, alışveriş fayizi % 3.66.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Bu sıralar döviz bürolarında ilginç görüntüler var. Çöp torbası ile para getirenler arttı. Bugün biri kucağında balya balya banknotlarla döviz bürosundan çıkıp koşarak yolun karşısındaki bankaya gitti
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Kimse şeyinden uydurmasın. Emlak uçtu ya uçmuş hali bile altından ucuz. Evi alırken 100 gremse verdik. Bugün 100 gremse 4,2 milyon. Altın olarak dursa bugün iki ev alırdık o paraya oturduğum yerde. %50 zarar. Türkiye de TL hariç eninde sonunda değerini bulur.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kimse şeyinden uydurmasın. Emlak uçtu ya uçmuş hali bile altından ucuz. Evi alırken 100 gremse verdik. Bugün 100 gremse 4,2 milyon. Altın olarak dursa bugün iki ev alırdık o paraya oturduğum yerde. %50 zarar. Türkiye de TL hariç eninde sonunda değerini bulur.
    Siz zirveden almışsınız anlaşılan. Şimdi çok iyi fırsatlar var. Geçen yaz yan dairenin satış fiyatının 2/3 üne daire aldım. Arsa payına denk geldi neredeyse. 6 yıllık bina site içinde. Yani arsasını alsam inşaat yapamam elimdeki para ile ama şimdi 130 m2 3+1 dairem oldu. Her yer farklı oldu bu durumda iyi araştırmak lazım..

5. Bu nedir bu?

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    MB faiz toto

Ayhan baskan : 0
    boymatlı : PAS
    AmigoOrhan PAS
    Egeduk : 250 bps
    Batman : 250 bps
    Denizlidenizli : 250
    küçük çiftiçi : 250
    bahri : 500
    virtue : 500
    Bu listeye ilave olarak 5 yanıt daha geldi. Toplamda 3 adet 500 artış vardı.

Burada da sürpriz olmuş.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydın Nazilli de AKP li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan a emekli maaşları ve bayram ikramiyeleri için çağrı yaptı. Akşener, En düşük emekli maaşını da mutlaka asgari ücret kadar yapacaksın sen yapmadığın takdirde söz veriyorum ben yaptıracağım. Bu 4 sene içinde görün muhalefet nasıl yapılırmış dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Bu da palavraya basladi.

Soz veriyormus ben yaptiracagim diyor.

Ustelik gelecek 4 sene icinde.

Hey Allahim.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu listeye ilave olarak 5 yanıt daha geldi. Toplamda 3 adet 500 artış vardı.

Burada da sürpriz olmuş.
    Fena taklaya geldik ama faizin artmasına sevindim.

Sayfa 128/641 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •