Sayfa 390/683 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5460 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

bu kitapsıza söyleme böyle şeyler köprülerle birlikte sokar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

G. Amed abi, bunlar Keçiören plajında denize giriyorlar yahu, git de uyar köpekbalığı tehlikesinden bahset.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    O kadar dairenin emlak vergisinin olmamasını nasıl başarıyor anlayamıyorum. Resmi mal beyanına göre banka hesabı bile yoktu.
    Bir de mülk Allahındır demişti.
    Bence Ankarada seçimler mal beyanlarının açıklandığı zaman bitmişti..Heryerde bu adamın bunu nasıl yaptığı konuşulmaya başlandı ve bu durum Ankara özelindeki seçimin bile önüne geçti.
    Bakın size bir bilgi vereyim. Bu dönem zengin olanların bir çoğu böyle bankada para tutmazlar. Karda yürürler ayak izi bırakmazlar. Kayıtlı hiç bir iş yapmazlar. Hep başkaları üzerine iş çevirirler..Benim bir tanıdığım var mal varlığı benim 10 katım. Bankaya gittik emekli işlemleri için bana direk 100 bin tl. kmh limiti çıktı. Ona 25 bin ve bununla övünüyor adam.

4. California nın yüzölçümü ile İstanbul un aynı mı?

Benzetme çok saçma olmuş.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    At delirdi.
    Deli gibi koşuyor.

Seyis de ortalıkta yok.

2.320 2.320
    2.331,69 u takip ediyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Investors are increasingly concerned hot economic data and mixed commentary from some Federal Reserve officials could cause the central bank to scale back the number of interest rate cuts this year.

One or two rate cuts in 2024 now seem to be more possible to traders than the median of three estimated by Fed officials at their last meeting in March. And traders have been reducing their odds of a first cut in June, which now stand at roughly 58%.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2.331,69 u takip ediyoruz
    bu artışa eninde sonunda dolarda eşlik edecek wells fargo kargo paketi olacak

8. Muhtemelen Güneyde askeri hareketler olma ihtimali var gözüküyor.
    Biraz ekonomi dışındaki konulara yönelmek için.
    Bu ihtimali yazalım burada dursun.
    Heikenashi.

Sayfa 390/683 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •