Sayfa 169/645 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 5157 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    THY ile Memlekete tek kişilik gidiş dönüş bileti alsam yaklaşık 9K vermem gerekiyor ; walla bu rakamdan indirim güzel olur..Maaşallah....

Emekliye %25 diğerlerine kepçe ile verdikleri geçen Temmuzdan sonra bence Morcukların bir kısmı akıllanmıştır umarım
    Morcukları domaltıp ... bile akıllanmazlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Morcukları domaltıp ... bile akıllanmazlar.
    Bence o pozisyona alıştıklarından etki etmiyor. Pozisyonlarını değiştirip öyle yapmak lazım..

3. dünya siyasal islamcı terör çetelerinin vahşice savunmasız masum insanlara yapılan silahlı kitle katliamına bakınca arapların dininden öcü gibi korkuyorlar her an bir canlı bomba yada katliam korkusu hafızalarda kayıtlı duruyor Türkiyenin siyasal islamcı organizetörleri bu kara afrikada ciddi bir şekilde terör çeteleri oluşturmuşlar adınıda Türkçe koymuşlar batı haram koymuşlar onlarda kara afrikada katliamlar yapıyorlar kadınları kızları kaçırarak seks köleleri yapıyorlar siyasal islamcı terör çeteleri Türkiyeyi üs olarak kullanıyorlar bunları Türkiyede yerli milli siyasal islamcılar besleyip barındırıyor iş veriphatta devlette çalıştırıyorlar örnekleri var Türkiye bu yönden çok tehlikeli bir ülke siyasal islamcılar moruklara istanbul seçimi için yem atmadı pkk sevicilerine ne sözü verdiler bilmiyoruz belki onların kazandığı belediyelere kayyum atmama sözü vermiş olabilirler yanaşmalarda olur vermiş olabilirler en büyük ihtimal buymuş gibi duruyor imamoğlunun kazanması muhalif olan insanlara iyi bir moral olur kaybederse ikinci
    bir moral bozukluğu olur

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bence o pozisyona alıştıklarından etki etmiyor. Pozisyonlarını değiştirip öyle yapmak lazım..

Sizin için 3 yıl sonra, Youtube ilk defa video yükledim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Çin bilgisayarlarında AMD, Microsoft ve Intel e artık yer yok!
    Çin bugün geri dönüşü olmayan büyük bir adım attı. Artık Çin'deki bilgisayarlarda ABD üretimi Microsoft ve Intel ürünlerine yer yok.

https://shiftdelete.net/cin-bilgisay...d-ve-intel-yok

Çin, devlet bilgisayarlarında Intel ve AMD işlemcileri yasakladı
    Çin, uygulamaya koyduğu yeni kurallar kapsamında ABD'ye ait AMD ve Intel işlemcilerin devlet bilgisayarlarında ve sunucularında kullanılmasını yasakladı.

https://www.ntv.com.tr/teknoloji/cin...-0KKUfQxNbrG2Q

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sizin için 3 yıl sonra, Youtube ilk defa video yükledim.
    Hocam konuyla bağlantıyı kuramadım ama çok güldüm fıkraya..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam konuyla bağlantıyı kuramadım ama çok güldüm fıkraya..
    Alakayı yazmam, maalesef imkansız.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Alakayı yazmam, maalesef imkansız.
    Türk halkının şöyle bir talihsizliği var. Ezelden beri domaltılmış hatta arabanın camına kafası sıkıştırılan bile çoktur. Biz o filmlerle büyüdük maalesef. Bence sorun anatomik kısmen hocam nereye dönersen dön mincare arkada hadi bakalım. Gel de hakim ol. Eeee herkes te arkaya geçmeye çalışıyor nasıl olacak..

Sayfa 169/645 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •