Sayfa 307/701 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 5605 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Emekliye 10000 tl seyyanemn zam.

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Şerroyu 2-3 gün bile böyle düşük tutamazlar.
    Eğer tutarlarsa DDKKM sahipleri vade sonlarında döviz varlıklarını artırmış olurlar.
    Buna da izin vermezler.

En geç Çarşambaya 32,50’ler görürüz.
    Minimum.

3. Borsayı bırakmadan önce bir abi 50 bin TL ile 1 milyon hacim yapıp para kazanamazsın dedi. Ben o dönemde ortalama günde %2-3 alıyordum. İddiaya girdik. Ekstreleri attım sözünü tuttu şimdilik bir engelli kızımıza her ay yardım ediyor. Haziran gibi borsaya dönmeyi planlıyorum. Şuan kağıt bakıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Emekliye 10000 tl seyyanemn zam.
    Zamanında, erken, baskın artık ne olursa seçim onune kadar kimseye ek kurus vermez. Eşeği kaybettirip buldurmada uzerelerine yok.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Eğer tutarlarsa DDKKM sahipleri vade sonlarında döviz varlıklarını artırmış olurlar.
    Buna da izin vermezler.

Minimum.
    üstad kafasını cama fena kıstırmışlar

Paskalya tatili .!!!
    Yurtdışı kapalı.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Buna da izin vermezler.

Minimum.
    Yabancı gelmiyor seçim sonuçları çok kötü geldi faizler arşa çıkmış yerlinin döviz satmasından başka çıkış yolları yok ancak bu şekilde rezervleri biraz doldurup faizde gevşemeye gidebilirler bunun içinde x deki algıcı ekonomistlerle birlikte panikletme peşindeler - 75 milyar dolarla cengaverlik peşindeler

SEPA nedir.?????

Avrupa genelinde birleşik ödeme işlemleri

SEPA (Single Euro Payments Area = Birleşik Euro Ödeme İşlemleri Alanı) dahilindeki tüm Euro havale ve otomatik ödemeleri Avrupa genelindeki birleşik SEPA ödeme işlemleri uyarınca gerçekleşir.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 307/701 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •