Sayfa 148/659 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5267 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Belki sizin yeğen fransız kalmıştır olaylara, üniversitenin adı Karaçük olmuş bile
    Karabüllük üni.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Keçiören’de oturan bir forumdaş olsaydı fikrini sorardık.
    ABD, Florida falan dünyanın her köşesinde ikamet eden var ama Keçiören yok işte.
    Bu arada üstadım siz 31 rakamına mı takıldınız?
    Egeduk ustadım Amed abi 31 yıldır amariga daymış orayı es geçtiniz msj da alıntılamıştım.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sayın Batman kooooşşşş

Robotun da sapığını yapmışlar.
    İleride robotlar insanları silkmese bari.

https://youtube.com/shorts/jmF1f9NBu...kLuasRvh8WWSer
    evet üstadım görmüştüm ama robotun entarisinin altını da görmek lazım adamlar robotu arap kafasında programlamış

üstadım onu bırakında zenciler karabüllük üni. de türk kızları ile grup vs. yapıolarmış noluyoruz.

milletin kıçında başında uçuk benzeri viral yaralar çıkıyormuş bunların virüslerden

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İki gün arayla checkin yapıp gidiş dönüş ikisinde de otuzbir sırasının gelmesinin olasılığı nedir acaba .
    sayko üstadım inanmasanızda arada bi gusül alın derim

başlığı gusülsüz açtınız 500 bps faiz arttı şubatta da hiç sinyal yok iken

neredeeeeen nereyeee

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    evet üstadım görmüştüm ama robotun entarisinin altını da görmek lazım adamlar robotu arap kafasında programlamış

üstadım onu bırakında zenciler karabüllük üni. de türk kızları ile grup vs. yapıolarmış noluyoruz.

milletin kıçında başında uçuk benzeri viral yaralar çıkıyormuş bunların virüslerden
    Evet üstadım. Bana da bu sabah benim oğlan anlattı. Karabük Üniversitesindeki öğrencilerin yarıdan fazlası siyahi Afrikalılar imiş.
    Bizim Türk kızları neden siyahileri tercih etmişler, Türk erkeği yok muymuş diye sordum.
    Cevap vermedi. Sadece pis pis sırıttı.
    Nedense?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Evet üstadım. Bana da bu sabah benim oğlan anlattı. Karabük Üniversitesindeki öğrencilerin yarıdan fazlası siyahi Afrikalılar imiş.
    Bizim Türk kızları neden siyahileri tercih etmişler, Türk erkeği yok muymuş diye sordum.
    Nedense?
    https://m.youtube.com/watch?v=qIAKrF_PhuI

https://m.youtube.com/watch?v=s3M2WO...p=QAFIAQ%3D%3D

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Nedense?
    şöyle ameriga da yaşayan siyahileri tanıyan bi forumdaşımız yok mu aydınlatsa bizi

Amed abi uyuyodur şimdi gece orada

Sayfa 148/659 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •