Sayfa 634/729 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684 ... SonSon
Arama sonucu : 5826 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. CHP Genel Başkanı Özel, Kemal Kılıçdaroğlu nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeye yönelik Sarayla müzakere edilmez mücadele edilir şeklindeki eleştirisine Denizli de halkla yaptığı bir buluşmada yanıt verdi.

Özel halka hitap ederek Sizlere güç veren sizlerden güç alan ve sokaktan korkmayan, meydandan çekinmeyen, müzakere de eden mücadele de eden yepyeni dinamik sonuç alan bir siyaset için yola çıktık. Beraber miyiz? ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Sn.Genel Baskan, siyaset siyasilerle yapilir, soygun ceteleri ile degil.

KK, burada cok hakli.

2. Tavuğa ihracat yasağı geliyormuş.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Tavuğa ihracat yasağı geliyormuş.
    Mangal sezonu başlamadan geçirdiler.

Zammı Zammı

Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    bu nerenin fiyat listesi..?dünyanın hiç bir yerinde 70 100 doalr arası lokal sofra şarabını vermezler...en babası 30-40 dolardır.. ki 3-4 sene öncesine kadar bizde de böyleydi...hadi istedi diyelim...bu parayı ödeyende salaktır ..hadi bizde süzme salak çok ta.. turizm sezonu geliyor...yanlışlıkla gelen turist turist bu fiyatlarla türkiyeyi oyle bir reklam eder ki.. bir daha 10 sene hiç turist gelmez....bundan 4-5 sene öncesine kadar gelen turist ...herşey dahil sisteme gelir.. 15 gün kalır...dışarıda da da en az 2-3 gece yemek yer...eglenir.. çarşiya çıkar altın mücevher alırdı ...daha ekiye gidersen halı deri vs de alırdı...hadi deri ve halıyı el birligi ile bitirdik.. kalmıştı kuyum alışverisi ..ee altında da dünyadan daha pahali hale geldik...kiloda 6000 dolar...15 -20 gr altında 100 150 dolar oynuyor...bu sene altında bitiecek demektir.. ee bu fiyatlar la ..dişarıda yemek işi de yaş demek ki...artık turist ..çarşiya çıktımı..iki tane magnet alıp ..sokakta döener ekmek yyiyip otel büfesine dönüş yapar...
    Bu salağa, bu kadar uzun cevap yazmak???
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bizansta tavuk kanat yokmuş, hayatımda yemedim yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. dün rakı alayım dedim bayadır içmiyorum canım çekti.. mercan rakının 70 liğini 1045 lira görünce vazgeçtim..
    malt viskiler falan uçmuş iyice fiyatlar.. boş ver dedim yurtdışına çıktığımda bol bol içerim..
    ev yapımı biraya devam..

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizansta tavuk kanat yokmuş, hayatımda yemedim yahu.
    Var var

Sen paradan haber ver.

Mani mani ?

Drop some money

https://youtube.com/shorts/utRsDuPfD...-ESNrvg_fhKdtE

.
    .

Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    dün rakı alayım dedim bayadır içmiyorum canım çekti.. mercan rakının 70 liğini 1045 lira görünce vazgeçtim..
    malt viskiler falan uçmuş iyice fiyatlar.. boş ver dedim yurtdışına çıktığımda bol bol içerim..
    ev yapımı biraya devam..
    Butik biranın kitlerinin tadı bozulmuş, hangi marka kullanıyorsunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 634/729 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •