Sayfa 393/666 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5324 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, tam hesaplayamadım ama yaklaştım orana.
    Rica ederim.
    Hiç kullanmadığım için ne oldu, ne kadar fark edecek, kim nasıl etkilenecek anlamıyorum ama herhalde etkilenecekler olacaktır.
    Millet battık falan demeye başlamış, gerçekten öylemi acaba?

Benim bu kulis bilgisine pek aklım yatmazdı, Reyis bu kadar seneden sonra CeHaPe'nin arkasından 2. parti olacağına Türkiyeyi bile yakardı, moratoryum bile vız gelir tırıs giderdi.

Bu dedikodu bana çok saçma geldi, benim görüşüm Reyis bile benim gibi inanamadı seçim sonuçlarına.

İbne moruk emekliler, geberdiler sanki açlıktan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Rica ederim.
    Hiç kullanmadığım için ne oldu, ne kadar fark edecek, kim nasıl etkilenecek anlamıyorum ama herhalde etkilenecekler olacaktır.
    Millet battık falan demeye başlamış, gerçekten öylemi acaba?
    Benim de kredi kartı borcum yok ama, dediğim şekilde kredi kartıyla borç çeviren çok insan var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. AKP nin gidişi öyle bir sert olacak ki, ANAP ve DSP bakıp gülecek. Klasik, krizin ( cebini doldurup, kurtarilanlarin) faturası AKP nin oy deposu fakir fukaraya , orta direğe kesiliyor. Ama bu fatura en yakın kriz olan 2001 den falan çok daha büyük olacak. 2001 de KMH borcu, kredi kartı borcu, kredi borcu gibi kavramlar sade vatandaşa çok uzaktı. Şimdi faturaya bir fatura daha eklendi.

Sadece ekonomist gözüyle bakanlar olmasi gereken, geç bile kalındı diyor bu kararlara ama onlar için siyasi fatura tarafı mühim değil.

Çok net söylüyorum iktidar partisi zaten muktedir değildi. Artık yok oldu. Günlerdir çeşitli yaş ve meslek gruplarından koyu iktidar yanlıları ile sohbet ediyorum. Silmişler. Bu uyarı falan degil. Bitmis. YRP eğer AKP ye yanlamaz ve kendi yolundan giderse, kadrosu vs mühim bile değil, ilk genel seçimde tulum çıkartacak. Babasının aldığı en yüksek oyu gecebilir F.Erbakan.

emeklilerin alayı kemiksiz oy kullanmaya gitseydi

fark + - 2.5 puan olurdu .

kimse hayal görmesin.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. Yatın uyuyun bakim, ülkeyi siz mi kurtaracaksınız

denizliden birtane ilçe bile alamayan chp .. denizli tüm ilçeleri aldı.

silme aldı..

emekliler cezalandırmış da bilmem ne..başkasına atmışta emanetmişte falan da fişmen

lem tüm emekliler denizlide mi toplanmış.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    emeklilerin alayı kemiksiz oy kullanmaya gitseydi

fark + - 2.5 puan olurdu .

kimse hayal görmesin.

Hocam elimizde bunu doğrulayacak hiç bir veri yok. Sandığa gitmeyenin kim olduğunu bilmiyoruz. Yaş gruplarini, mesleğini, siyasi tercihini. 6-7 puanlık bir eksiklik görünüyor.

Ama bunlar muhalif mi, iktidar partisi seçmeni mi bunu bilmek imkansız.

Fakat misal şunu diyebilirim. Üniversiteler açıkken yapıldı seçim ve yol masrafları vs malum. Ki bir hafta sonra Bayram için evine gidecek.Öğrenciler genelde adresini tasimiyor.Benim dersine girdiğim bir sınıfta muhabbeti açıldı. 39 öğrenciden oy kullanan sadece 11 kısi.

Sayfa 393/666 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •