Sayfa 227/658 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 5259 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Reha Bey sanırım ; YRP istediğini rahatlıkla alırdı neden ayrı girdi diye benzer şüphesini dile getirmişti...Bazıları feyk diyor bazıları (ayasofia) gibi gerçekten ayrıştıklarını iddia ediyor...

Ben de AKP den kopan kesimi konsolide etsinler diye ayrıştığına inanıyorum ama Adam güzel bir trend yakalarsa durum farklılaşabilir..Benim merak ettiğim o Trendi yakalayabilecek mi?
    Muhterem Adalet Bakanı şimdiden seçimi kaybettin diye Bartın 'da miting yapıyor. Yüksek seçim kurulu ayrı bir güvensizlik bu şartlar altında seçime gidiliyor. İnsanlara seçim sonucu belli sandığa gitmeyin demek mi istiyorlar. Ülkenin geldiği hale bakar mısınız. O zaman seçim meçim yapmayın be kardeşim g..t..ünüz yiyorsa değiştirin rejimi olsun bitsin. Ülkeden gidecek olan gitsin kalacak olan kalsın. Milleti niye kıvrandırıyorsunuz..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Muhterem Adalet Bakanı şimdiden seçimi kaybettin diye Bartın 'da miting yapıyor. Yüksek seçim kurulu ayrı bir güvensizlik bu şartlar altında seçime gidiliyor. İnsanlara seçim sonucu belli sandığa gitmeyin demek mi istiyorlar. Ülkenin geldiği hale bakar mısınız. O zaman seçim meçim yapmayın be kardeşim g..t..ünüz yiyorsa değiştirin rejimi olsun bitsin. Ülkeden gidecek olan gitsin kalacak olan kalsın. Milleti niye kıvrandırıyorsunuz..
    Gidecek olan gidecek te imkani yok.

Nasil gitsin.

Meslek olacak, egitim olacak, para olacak, vize olacak.

Bu ulkede iki buyuk dev sirket araba satacak diye tum yatirim karayollarina yapildi, trafik kazalarinda milyonlar oldu, sakat kaldi.

Demiryolu varligina bak, Avrupanin en kici kirik ulkesi senden daha iyi demiryolu alt yapisina sahip.

Bu sartlarin olusmasi buyuk bir plan, caresizleri somur,tavuklari kumeste tut, hic bir yere kacirma.

Zamaninda gitmeliydim diyen o kadar cok yurttas var ki.

Meksika sinirinda gecisi bekleyen 50.000 Turk genc var.

Gidecek te, gidemiyor.

Nasil gitsin.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Oldum olası milli görüş cenahına hep bir şüphe ile bakarım. Bütün bu kavgaları feyk bile olabilir. Son kertede bir şekilde bir araya gelebiliyor bunlar. Ama bu sefer sanki farklı bir durum gibi duruyor. Lakin Türk siyaseti rezil bir hlade olduğundan olan-biten hiç bir şeye şaşırmıyorum.. Bu ülke bunlardan bir şekilde kurtulsa bile normale dönmek sanıldığı kadar kolay ve kısa zamanda olmaz diye düşünüyorum. YRP'nin sürekli ahlak vurgusu yapması manidar. ÜLKE DE MAALESEF DİN İLE İLGİLİ BİR SORUN YOK . AÇIK VE NET BİR AHLAK SORUNU VAR..
    Gerçek millî görüşçü gençler dahil akp ye oy vermiyor. Hatta şuana kadar CHP ye yamuk yapmayan tek parti diyebilirim.Benum çocukluk arkadaşım saadet Selçuklu ilçe başkanı Konya'da Kılıçoğluna çok iyi çalıştılar ama anlatamadılar. Benim enişte iktisat mezunu milli gençlik vakfından yetişme geçen seçimde Kılıçdaroğluna verdi. Aynı şeyi diğerleri için söyleyemem. Okur yazarlığın menfaatin olduğu yerde sapmalar olur. Bir zamanlar menfaat fetöde idi herkes fetocu oldu. Bizim ülkede böyle menfaati için anasını satar.

4. Caresizligin bu kadari olur mu ?

Kucuk bir umudu olsun diye Belediye secimlerini bekliyor.

Sanki istedigi aday secilirse, domates biber fiyatlari dusecek.

Kim secilirse secilsin, sen ertesi sabah yine buyuk bir hayal kirikligina uyanacaksin.

Yuce dinimiz, dogan her kisinin rizkini Allah verir diyor, ama bu ulkede rizki Tayyip veriyor.

Bu sartlari bizzat sen kendi ellerinle yarattin.

Butun secimlerde gidip oyunu bunlara verdin.

Daha dun %52 ile hemde.

Simdi istedigin kadar dogun, kimse acimaz, cunku kendisi acinacak halde.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Caresizligin bu kadari olur mu ?

Kucuk bir umudu olsun diye Belediye secimlerini bekliyor.

Sanki istedigi aday secilirse, domates biber fiyatlari dusecek.

Kim secilirse secilsin, sen ertesi sabah yine buyuk bir hayal kirikligina uyanacaksin.

Yuce dinimiz, dogan her kisinin rizkini Allah verir diyor, ama bu ulkede rizki Tayyip veriyor.

Bu sartlari bizzat sen kendi ellerinle yarattin.

Butun secimlerde gidip oyunu bunlara verdin.

Daha dun %52 ile hemde.

Simdi istedigin kadar dogun, kimse acimaz, cunku kendisi acinacak halde.
    Öyle demeyin %25 civarına düşerse ülke oyları meşruiyetleri sorgulanır bu hırsızların. Üzerine ekonomik sıkıntılar böyle bir tabloya İMF'de gelmez. Ülke hızla erken seçime gider. Diğer türlü zaten herkes mokoko zaten..

Siz o indirimi alında...

Ulan, Ankara-İzmir tren bileti 81 gayme, hela ise 10 gayme!

Neyse, bugün göz doktoruna gittim, muayene ücreti 625 gayme.

Oradan gözlükçüye gittim, SGK toplam cam dahil gözlük ödemesi, sıkı durun 230 gayme!

Takılabilecek gözlük çerçevesi ise 600 gaymeden başlıyor, gel de sövme.

Benim alacağım cam ise bir emekli maaşımı buluyor, trene ise % 10 indirim pehh...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Siz o indirimi alında...

Ulan, Ankara-İzmir tren bileti 81 gayme, hela ise 10 gayme!

Neyse, bugün göz doktoruna gittim, muayene ücreti 625 gayme.

Oradan gözlükçüye gittim, SGK toplam cam dahil gözlük ödemesi, sıkı durun 230 gayme!

Takılabilecek gözlük çerçevesi ise 600 gaymeden başlıyor, gel de sövme.

Benim alacağım cam ise bir emekli maaşımı buluyor, trene ise % 10 indirim pehh...
    Bunlar hep kader planı içinde olan işler hocam reis ne yapsın. Bilemezdi ki senin gözlük numaralarının bu kadar büyüyeceğini.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Öyle demeyin %25 civarına düşerse ülke oyları meşruiyetleri sorgulanır bu hırsızların. Üzerine ekonomik sıkıntılar böyle bir tabloya İMF'de gelmez. Ülke hızla erken seçime gider. Diğer türlü zaten herkes mokoko zaten..
    % 25 Hayaldir ve idda ediyorum % 35 üstü oy alacaklar.

AKP hadi % 25'şe düştü diyelim, MHP'li ... lerden % 10 gelse aha etti % 35 oy.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 227/658 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •