Sayfa 587/696 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 5568 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    bu kadar zeki insanın partiye gelirken beklentisi neydi acaba, meral'in içinden messi mi çıkacaktı..?
    Söylenene göre aslında CeHaPe'de siyaset yapmak istemiş, fakat pek alaka göremeyince Meral ablanın partisine gitmiş.

Bu taaa... 2023 yılı söylentisi, yani İyi parti dağılmaya başladıktan sonra değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Siyaset mekteplerinde konu olarak okutulması lâzım, bir partinin ağzına nasıl ş.çılır diye.

CeHaPe'ye oy veren biri olarak, bu parti % 25 oy oranının üstüne çıkmaz derdim.

Meral abla demek ki 2023'ten beri ortalığı berbat etmese, belki de % 15-20 oyu bile bulabilecekti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Söylenene göre aslında CeHaPe'de siyaset yapmak istemiş, fakat pek alaka göremeyince Meral ablanın partisine gitmiş.

Bu taaa... 2023 yılı söylentisi, yani İyi parti dağılmaya başladıktan sonra değil.
    iyi parti dağılmadan önce olsa ne olacak meralin içinden dünya lideri mi çıkacak..?

rakı bulamadığınızda köpek öldürene razı olmak gibi bir şey bu, tabii meralin notunu baştan verebilmek ayrı mesele..

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siyaset mekteplerinde konu olarak okutulması lâzım, bir partinin ağzına nasıl ş.çılır diye.

CeHaPe'ye oy veren biri olarak, bu parti % 25 oy oranının üstüne çıkmaz derdim.

Meral abla demek ki 2023'ten beri ortalığı berbat etmese, belki de % 15-20 oyu bile bulabilecekti.
    Abi istatistiksel olarak gençler dinden uzak duruyor. Bu da her yıl akp oyu azalırken CHP ve diğer partilere yönelim artıyor demek. Akp oyunu diğer eniklerle bölüşerek devam eder. Akp nin oyuna yeni bir ortak parti çıkıyor Yavuz AğırAlioğlu ekibi parti kuruyor diye biliyorum. Ha bu adam Konya gibi akp nin çok oyunu götürür. Morcuklar hariç. Bu arada tahminimi en az %30 yazmıştım. Hatta %35 yazdım ilk önce CHP için çok makaraya sararlar diye %5 i küçüklere yedirdim. Forumda var belgesi

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bilge Yılmaz,İyi Parti'den istifa etmiş.
    Doğru karar siyasette bu zekaları öldürüyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    iyi parti dağılmadan önce olsa ne olacak meralin içinden dünya lideri mi çıkacak..?

rakı bulamadığınızda köpek öldürene razı olmak gibi bir şey bu, tabii meralin notunu baştan verebilmek ayrı mesele..
    https://youtu.be/vlmRjzHr_18?si=B_PbK_796QcKc16l
    Bu adam ile fikre sahip olmak için bu videoyu izleyin. Ben iddia ediyorum Türkiye de gördüğünüz bütün ekonomistleri cebinden çıkarır. Adam vatan sevdalısı işini gücünü bırakıp araştırmış çözümleri çıkarmış

7. 2015 ten beri berbere gitmedim. Uzatıyorum. kıvırcık olduğu için duş sonrası tararken dugumlenenleri kesiyorum.bu sayede bele kadar uzamamış oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 tane 5 binlik banknot ben dahil, adamı psikolojik bunalıma sokar.

Bence 500 ve binlik basılır, 5 bin gayme basılmaz.

Belki bilen bir arkadaş çıkar, bankonot sayısı 6 veya 7 oluyor bir üst banknot mesela 500 gayme çıkınca 5 gayme madeni oluyor gibi.

Doğrumu kesin bilmiyorum.
    Neden ki ?

200 TL , 2009’da çıktı

126 dolar ediyordu.

Asgari ücrette 344 dolardı.

Yani 3 tane banknot veriyorlardı asgari ücret ediyordu.

O zaman paikoloji bozulmadıda şimdi mi bozulacak ?

Sayfa 587/696 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •