Sayfa 419/665 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 5319 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Seçimi kaybeden bağımsız aday: Dış güçleri tarafından ele geçirilmeye çalışıldım

Ankara'da bağımsız aday olan Lokman Cengiz, seçimlerde 224 oy alınca ‘oy pusulasında ismi küçük harfle yazıldığı için oy kaybettiği’ iddiasıyla YSK'ya başvuru yaptı. Savcılığa da suç duyurusunda bulunan Cengiz "Dış güçleri tarafından ele geçirilmeye çalışıldım" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/secimi-kayb...isildim-p37946
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,076
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Maçakızı Hotel

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Maçakızı Hotel

SOğan gibiler kazandıkları paralar ile gidip o menülerden sipariş verebilirler...60 milyona ev 6 milyona araba aldıktan sonra bu fiyatlar SOğan parası a.q...

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    AKP'den CHP'ye geçen belediyenin geçmiş dönem listesi: Kasadaki para 642 bin, borç 125 milyon TL

Dinar Belediyesi

https://twitter.com/tele1comtr/statu...99247976079735
    Denizliye giderken Dinarın içinden geçerim, tahminimce yıllık belediye bütçesi 400-500 milyondur, bilmiyorum ama bu borç çok fazla değil gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Jakuzi iddialarına Sancaktepe Belediyesi önünde yanıt: Ne öyle bir oda, ne öyle bir jakuzi var

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan'ın, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'nün başkanlık katında jakuzi olduğunu iddia etmesi üzerine Sancaktepe AK Parti İlçe Başkanı Turgay Akpınar ve beraberindeki partililer, belediye binası önünde açıklama yaptı. Akpınar, "Ne öyle bir oda var, ne öyle bir jakuzi var" dedi.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Fetoş ne demişti

Bu seçimde ölüler bile kalkıp oy kullanmalı demişti
    Sanırım referandumdu
    Bildikleri her numarayı Fetöcülerden öğrendiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Jakuzi iddialarına Sancaktepe Belediyesi önünde yanıt: Ne öyle bir oda, ne öyle bir jakuzi var

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan'ın, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'nün başkanlık katında jakuzi olduğunu iddia etmesi üzerine Sancaktepe AK Parti İlçe Başkanı Turgay Akpınar ve beraberindeki partililer, belediye binası önünde açıklama yaptı. Akpınar, "Ne öyle bir oda var, ne öyle bir jakuzi var" dedi.
    İddia sahibi, jakuzi derken, kocaman bir banyo teşkilatı anlamında söyledim demiş.

Ahanda link

https://artigercek.com/politika/ozka...kilati-300101h

Sayfa 419/665 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •