Sayfa 198/646 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 5167 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    IMF gelse ne yapacak?

Yunanistandaki memurların maaşların kısıntıya gidilmişti.

Ondan sonra krizden çıkabildiler.

600 dolar asgari ücret, 1200 dolar en düşük memur maaşı olursa özel sektör de bu 5 milyon memur için istediği fiyatları etikete koyar.

5 milyon memur da olmaz 90 bin makam aracı da.

100 bin camiiye imam ataması da yapılmaz.

Sırf seçim almak için KK ve Meral bacının yaygarası ile 2 milyon EYT ye çift dikiş maaş veriliyor. Şimdi de Özel sanat okulundaki çıraklar için EYT için uğraşıyor.

Bu şekilde krizden çıkılamaz.
    2 milyon EYT liye çift dikiş derken..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İlk müjdeyi benden duyun. Evin rayiç bedelini 5 e katlamışlar. Tapu harcı ve ev vergisini 5 e katlayıp ödeyeceksiniz. Uyanık Ayhan başkan peşin ödemiş
    Öyle bir haber yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bosforus, 4 yıl önce crash otobanda diyerek evde tuttuğun 30 bin Euro ile şimdi 60 bin Euro olan aynı arabayı satın alabiliyor musun?
    Benim bindiğim araba 25.000 euroluk.!!

Gayette memnunum.!!
    30.000 Euro olan arabanın .!!
    60.000 Euro ya çıktığını hip görmedim.!!
    Duymadım.!!
    Tr ile karıştırıyor olmayasın.???
    Tekrar yazayım.!!
    Ayıyla tanz edersen .!!
    Ayı verir son kararı.!!
    Tek adam rejiminde.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Öyle bir haber yok.
    Öyle bir haber yok ama çalışmalar tamamlandı belediyelerde takdir komisyonları kuruldu . Bu yaz ete kemiğe bürünür o iş hocam. 2 milyon sa daire 2 milyon üzerinden binde 4 vergi+döner sermaye harcı ödenecek..

5. Ben emlak vergisini kontrol ettim. Vergi emlak rayiç bedeli 200 bin civarında iken vergi. Ya millet ayikmasın diye seçimden sonra çıkacak. Nereden biliyorsun diye soran olursa iki üç ay önce evin rayiç bedeli ile ilgili evrak aldım birde bugün aldık. Önceki 220 bin bugün ki 1 milyon olmuş. Belki emlak vergisine dokunmadan tapu harcına yansıyacak

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Öyle bir haber yok ama çalışmalar tamamlandı belediyelerde takdir komisyonları kuruldu . Bu yaz ete kemiğe bürünür o iş hocam. 2 milyon sa daire 2 milyon üzerinden binde 4 vergi+döner sermaye harcı ödenecek..
    Haber yok doğru. Ama ben üç ay önce aldım rayiç bedelini bir kuruma vermek için. 220 bin idi bugün aldık 1 milyon olmuş. Bankanın hayrına yapmadılar her şey hazır tuşa basacaklar.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Tapu harcı %2 alan satan ayrı ödüyor şimdilik

8. Emlak vergisini şimdi ödesem MTV gibi ekstra giydirirler mi acep. MTV yi ödedik bir daha ödedik.

Sayfa 198/646 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •