Sayfa 247/735 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 5880 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Halk bikti.oy atmak hic bir seyi duzeltmiyor.demokrasi zaten yok.cozum yok.kentsel cozum yok.yok.yok.....

2. Cankayayida çok merak ediyorum, sen git Alper gibi adamı al ,bakalım napicaklar,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Bahçeli gözükmüş.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,927
     Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Bahçeli gözükmüş.
    sağlam dayak yemiş seçimde çalışmadı diye
    https://www.sozcu.com.tr/devlet-bahc...i-cekti-p36302
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Biz daha yeni uyandık oğlan daha uyanmadı Ramazan sebebiyle 05.30 gibi yattılar düşün. 14-15 gibi yoğunluk olur.
    şimdi okulun önünden geçtim yoğunluk artmış

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bak şimdi sayın kıymetli trol, benide buradan tanıyorsun bende chp liyim babadan dededen ve oyumu zafer partisıne vermedim chpye verdim, kendimi şuan sana cevap vermiş saymıyorum yarın inşallah en iyisinden cevap vereceğim sana, hissenetten sonsuza kadar kovulma pahasına.
    İnsanların fikirlerine hakaret ve küfür ile cevap verecekseniz bu sizin sorununuz.chp nin genel seçimlerinde yaptığı aday hatasından dolayı bugün oy vermeyecek yüzbinlerce kişi var.genel seçim öncesi de KK adaylığını açıkladığında kendi fikrimi söylemiş , genel seçimden önce bana troll diyenler , seçimden sonra benimle aynı görüşte olmuştu burada.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Benim gibi düşünenler size oy verecek diye senet mi imzaladık? Kim hangi partiye isterse ona atar oyunu.

Akrep gibisin kardeşim,
    korkak bir karanlık içindesin akrep gibi.
    Serçe gibisin kardeşim,
    serçenin telaşı içindesin.
    Midye gibisin kardeşim,
    midye gibi kapalı, rahat.
    Ve sönmüş bir yanardağ ağzı gibi korkunçsun, kardeşim.
    Bir değil,
    beş değil,
    yüz milyonlarlasın maalesef.

8. Oyumu kullandım bayram şekeri için markete gittim. Markette beni fiyatı en çok şaşırtan tuz oldu cihan marka 3 kg 45 di. Tuzun 15 olduğu bir ülkede karnın neyle doyar. Gidip dağlardan keçi gibi tuz yalamak lazım. Yalamalar için tuz bile pahalı.

Sayfa 247/735 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •