Sayfa 137/646 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 5167 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Motorin grubunda 23 Mart Cumartesi itibarıyla 1 liralık indirim bekleniyor. Benzin fiyatlarında ise herhangi bir değişiklik olmayacak. 21 Mart'ta benzinde 1 lira 34 kuruş, motorinde ise 1 lira 11 kuruş fiyat artışı gerçekleşmişti.

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Motorin grubunda 23 Mart Cumartesi itibarıyla 1 liralık indirim bekleniyor. Benzin fiyatlarında ise herhangi bir değişiklik olmayacak. 21 Mart'ta benzinde 1 lira 34 kuruş, motorinde ise 1 lira 11 kuruş fiyat artışı gerçekleşmişti.
    Tam depoyu bugün fulledim.
    Şimdi indirdim kararı.
    Fena pompaladı.

Benzini Benzini.

3.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Geçen bir genç bulunduğumuz ortamda hararetle konuşurken ; bizim insanlar klasik yaşamayı seviyor, yeniliğe açık değil. Mesela doları, altını alıp evde tutuyor. Oysa binance de dolara %25 faiz var dedi. Konuşması bitince kendisiyle biraz sohbet ederek uygulamadan nasıl yapıldığını öğrendim. Deneme amaçlı 10 bin dolar alarak faiz denemesi yaptım. Gerçekten 2 gün %25 uyguladı . sonra her gün değişken faiz uyguluyor. Bazen %17 bazen %12 gibi. Çok riskli diye kaç yıldır uzak duruyordum. Gencin söylediği gibi zaten ülke baştan sona risk değil mi ?

Yatırım tavsiyesi içermez. Kendi deneyimlerim beni bağlar. Herkes kendi kararını verecektir. Yatırım danışmanlarından yardım alacaktır.
    Binance batarsa ne oluyor? Risk nedir sirket Cin sirketi sanirim

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Binance batarsa ne oluyor? Risk nedir sirket Cin sirketi sanirim
    TMSF’ye başvurulabilir.
    Bu durumda TMSF soğuk bir su uzatır hem de en buzlusundan.
    Oradan da derdini anlatmak üzere Marko Paşa’ya gidilebilir.
    Bilmem anlatabildim mi?

Marko Paşa da şunu diyebilir tabi.
    Aşağıdaki videoda;

https://youtu.be/2SdHq3feCzo

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Tamamda olay tamamen bir trajedi,senin yaşadığın ülken bunlara sebep oldu,tabiki oradamısın bilmiyoruz,elimden gelse atom bombasına boğarım o ülkeyi,yani kurunun yanında yaşta yanar,zamanında 90 başlarında ruslar doğu karadenize çanta içinde getirdi bu bombaları gözlerimle gördüm,konu zaten metal fırtına romanında belirtilmişti,üstündede nükleer işareti vardı vardı,gerçi onlarda herşey vardı sadece sistemleri biraz ilkeldi,nadir bulunan kırmızı civada vardı,neyse,ayni durum senin başına gelse o ülkede ne yaparsın ???

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Maaşallah eskiden 3-5 yılda bir kriz olurdu ; şimdi millet adına krz demiyor ama aynı olaylar tekrar ediyor...Şimdi bu olayların periodu max 1 yıla düşmüş durumda...

%47 ile 20 yıl önce aldığı ekonomiyi ; Ekonomist lidermiz %50 faize ; %150 deval ile aldığı ekonomiyi %2000 devalle yönetmeye devam ediyor...Maaşallah Alllah Nazardan saklasın
    Reis adamı suya sokar

Kuru çıkartır :D

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan:
    Çalışanlarımızın, emeklilerimizin yaşadığı sıkıntıların çözümü boynumuzun borcudur

- eeee borcunu öde o zaman
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 137/646 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •