Sayfa 664/664 İlkİlk ... 164564614654662663664
Arama sonucu : 5309 madde; 5,305 - 5,309 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu ay borsa macerama son veriyorum. Ne hacim ne para yapabildim. Kumarhane olmuş borsa halka arz var halkın ırzina göz dikme var.
    e hacim hacim diye kafamızı s.ktin şimdiye kadar...yüz defa yazdın şöyle takla attırdım böyle attırdım, yok ekstreler göndermeler felan.

2. Aha da buraya tahminimi yazayım,temmuzda kontrol ederiz.Bence 6 aylık enflasyon yüzde 25 olacak.

3. Emekliye 10 kilo et veya sucuk parası veriyor a.q... Grup başkanı da yarım milyonluk saaatini beğenmeyip upgrade yaparak 1 milyonluğa geçiyor....

İlk kez babam ve bir yakınım anı şeyi söyledi " Bu emekli maaşı aynı anda universitede 2 öğrenci okuturken şimdi bir kişiye yetmiyor"

Bizim yaşlılarda gözünü açmışlar ; emeklileri nasıl şey ettiklerini açlıkla sınanınca fark ettiler...Ama hala şükür diyen emeklilerde yok değil....

4.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    e hacim hacim diye kafamızı s.ktin şimdiye kadar...yüz defa yazdın şöyle takla attırdım böyle attırdım, yok ekstreler göndermeler felan.
    Üç ay önce oluyordu. Şimdi olmuyor hacim oluyor para kazanmıyor dişe dokunur

Sayfa 664/664 İlkİlk ... 164564614654662663664

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •