Sayfa 487/685 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 5480 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dostlar.. reha gaya dayu başta olmak üzere hepinize bir sorum olacak

bir ilçenin protokolünde, AKEPE ilçe başkanı varmıdır ? yer alır mı ?

bir ilçenin bayramlaşma törenlerini izledim.

ilçe kaymakamı ve belediye başkanının yanında AKEPE ilçe başkanı gidiyor heryere

emniyet, jandarma, huzurevine falan sıra ile gidiyorlar

emniyette bunlar oturmuş, 2 yıldızlı emniyet amiri ayakta hazırolda bekliyor.

böyle birşey olabilir mi ?

kimdir akepe ilçe başkanı ? ne hükmü vardır ki... devletin emniyet müdürünü karşısında ayakta bekletiyorsun

Dayı değilim ama yine de sorunuza cevap vereyim, protokolde ilçe başkanının yeri vardır ama 3. sırada falan değildir, jandarma komutanı ve emniyet amirinden sonradır sıralaması.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Şia nın doğuşu ve Şia inanç sisteminin Yahudilik kaynaklı olması hakkında akademik inceleme.

https://dergipark.org.tr/en/download/article-file/66904
    Yine boluculuk yine insanlari ayirma gayreti.

Bence birak bu isleri, bak bu soylemlerle kendi ulusun aclik noktasina vardi.

Bundan otesi yok.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Şia nın doğuşu ve Şia inanç sisteminin Yahudilik kaynaklı olması hakkında akademik inceleme.

https://dergipark.org.tr/en/download/article-file/66904
    İslam dünyasında 3 Ekol -Mezhep var...Bunların kurucuları Emeviler , Abbasiler ve Fatimilerdir..Hangi ekolü kimin kurduğunuda sen araştır ...

İran ve Hizbullah nasıl da İsraili darma duman etti?

İsrail karşılık dahi vermeyecektir İrana, belki bazı Hizbullah hedeflerini vurur.

İran İsraile bu saldırı ile destek vermiştir, Gazze için sesi çıkan ülkeler bu saldırı sonrası İsraili haklı gibi göreceklerdir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yine boluculuk yine insanlari ayirma gayreti.

Bence birak bu isleri, bak bu soylemlerle kendi ulusun aclik noktasina vardi.

Bundan otesi yok.

Konunun özünü anlamamışsın.

Ben burada Şia nın içinin ve inanç sisteminin ne olduğu ile ilgilenmiyorum.

Şia yı Yahudiler kurmuştur bu sebeple İran düz mantıkla İsraile saldırmaz (saldıramaz) diyorum. Görüntüde hırlar köpek gibi ama ısırmaz diyorum. Çünkü kaynağı zaten kendisi.

Kendi kurduğu yapı kendisine saldırırsa bu mantıksız olmaz mı?

Mezhebin içi dışı beni ilgilendirmez. Din uzmanı veya İlahiyatçı değilim.

Herkes neye inanıyorsa ona inansın. Herkes istediğine inanmakta inanmamakta özgürdür.

Ben ham bilgiyi paylaşıyorum.

6. Edinilen bilgilere göre, Fırat Mahallesi Urfa Bulvarı üzerinde bulunan bir atış poligonuna gelen doktor G.Ö. (33), elindeki tabancı ile atış yapmak istediği sırada başına dayayarak ateş etti.

Olayın 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üzerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerde doktorun hayatını kaybettiğini belirledi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

33 yasinda bir tip doktoru.

Derdi neydi acaba, onca yil oku et, her problemi coz, ama sira hayata geldi mi, yok.

Boyle cekip gitmek kolay, zor olan bu aleme gelmeden once verdigin sozu tutmak.

Olmadi Doktor Bey, olmadi.

Hic olmadi.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Konunun özünü anlamamışsın.

Ben burada Şia nın içinin ve inanç sisteminin ne olduğu ile ilgilenmiyorum.

Şia yı Yahudiler kurmuştur bu sebeple İran düz mantıkla İsraile saldırmaz (saldıramaz) diyorum. Görüntüde hırlar köpek gibi ama ısırmaz diyorum. Çünkü kaynağı zaten kendisi.

Kendi kurduğu yapı kendisine saldırırsa bu mantıksız olmaz mı?

Mezhebin içi dışı beni ilgilendirmez. Din uzmanı veya İlahiyatçı değilim.

Herkes neye inanıyorsa ona inansın. Herkes istediğine inanmakta inanmamakta özgürdür.

Ben ham bilgiyi paylaşıyorum.
    Bence sen bilgi milgi paylasmiyorsun.

Isin gucun bu ulusu bolen sinir uclari.

Surekli o noktalara vuruyorsun, bu ulus birbirine girerse, ne sen ne de Kasimpasa'daki dukkanin kalir.

Aklini basina topla,bu sayfalarda kelimelerle oynayarak niyetini sakli tutamazsin.

Herkes senin kim oldugunu iyi biliyor.

8. Hiç korkmayın ne ABD ne İsrail İran'ı vuramaz. Yok etmek istemez. İran yok olursa Arapların parasını alamaz silah satamaz ABD. Korkutur ama yok etmez yok olmasını istemez emniyet sübobu gibi orada durur İran. Bunların hepsi göstermelik. İranlılar havaya uçuyordur vurduk diye. Sorsan kaç tane yahudi veya ABD askerî öldürdün sıfır. Ha ölen İranlı generallerin hepsi mollaların var olması için geleceği için ölmesi gereken kişiler.

Sayfa 487/685 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •