Sayfa 106/659 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 5266 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Söyledikleri gibi deval olmazsa yüzde 36 nire, DDKKM ya teklif edilen yüzde 63 nire.

Gerçi Bir yılda TL yüzde 30 deval bile yese başabaş gibi olur.

Ancak 6 ay bağlı olması fırsatları kaçırabilir. Bir de 2. 6 ay için muhtemel yüzde 63 teklif edilmeyebilir.
    Benim gibi çoğu kişi vadesini ayarladığı seçim öncesi nasıl bir pozisyon alınabilir?

Senaryolar:

1-MB doları elindeki rezerv ile engellemeye devam edecek. DOLAR Aynı eğri ile stabil gider.

2-Son seçim öncesi yaşanan iki basamakla yapılan deval nedeniyle vatandaşların deval beklentisi artarak devam edeceğinden mevcut rezervleri tüketip "büyük kriz ve büyük deval" yerine ekonomi yönetimi PİYASA İLE İNATLAŞMAYIP PİYASANIN BELİRLEDİĞİ DOLAR DEĞERİNE YAKINSAYARAK doları engellemeyi bırakır. Yani yüzde 20-30 deval yapar.

3-Ekonomi yönetimi hem DEVALİ enflasyon için daha tehlikeli gördüğü hem de SIKILAŞMA için sadece politika FAİZİNDE GAZA BASAR.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2. Seçime çok az bir süre kaldı.

Çok kişi pozisyon alıyor. Karar verme aşamasında....

Et -kaza yapan enikler-totoya-baklava-motorda yağ yakma-köpek balığı- gibi bilumum yaşama dair konulardan sonra ara sıra gerçek başlığımıza dair de bazen görüş belirsizseniz sevinirim.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    banene baklavadan ıspanaklıymış cevizliymiş fıstıklıymış ben baklava yemiyorum kardeşim, ben M A K A R N A yiyorum üstünede çeşmeden lıkır lıkır su içiyorum, paylaşmayın mübarek günde böyle resimler beni makarnadan vaz geçiremezsiniz belki ekmek arası makarnayı kabul edebilirim, aç geberin

Efsane!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

sadece bu seçenek hiçbir işe yaramaz..

ne enflasyon ne de kur etkisi yapabilir.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    [B] 3-Ekonomi yönetimi hem DEVALİ enflasyon için daha tehlikeli gördüğü hem de SIKILAŞMA için sadece politika FAİZİNDE GAZA BASAR.

Hiperenflasyonla yaşamaya devam.!!
    Havanda su dövenlere inanma.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

yazan oldu mu bilmiyorum geriye doğru okumadım
    bizim turgutun şirketinin üzerinde antalyada 600 daire çıkmış
    yurdun çeşitli yerlerinde kazılar sürüyormuş daha nerelerden neler çıkacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ayrıca yıkım kararı alınan togo kulelerinde de sinan aygünle ortakmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 106/659 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •