Sayfa 159/641 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 5126 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Evde 5-10-25 kuruş bırakmadım, geçmişten ders oldu 1 kavanoz bozuk para var çünkü.

Çok az 50 kuruş ve bir miktar 1 lira var, bence şu an tedavüldeki en küçük para 5 gayme.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sanki Dünyanın en sağlam parasıymış gibi, bazı ATM'ler para üstü 1 kuruş vermişti yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Çünkü reis’ten başkası maaşları ödeyemez.

Ama az ama çok aksamadan her ay TIKIR TIKIR maaşlarını alıyorlar.

1994’ü tekrar yaşamak istemiyorlar.
    Dilin yara olacak az ara ver bu şekilde gidersek 3 yıl sonra topladığımız verginin tamamına yakını faiz sermayeye transferi ve sosyal yardımlara gidecek. Adam gibi bi finansman yöntemi bulamaz ve Erken seçim kararıda almazlarsa o dediğinde bunlara nasip olacak gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ben önümüzdeki yıllarda en düşük emekli maaşının 1/3 asgari ücret olacağını diğer emekli maaşlarının da ona benzer olacağını düşünüyorum. Avrupa dan SGK ile ilgili bir yetkili gelse çalışan sayısı açık vs baksa 1/4 den fazla vermez. Ne yazık ki biz yanlış politikalar yüzünden bu konuda uçuruma düştük. Çıkma ihtimali kısa vade mümkün değil. 4 sene sonra kalan 2000 sonrası doğumlular da emekli olur. Ondan sonra da imamı çağırın pamuğu yavaşça şey etsin.

5. Refah zamanında rahmetli nineme 4 kat zam yapıldı sonra bunun fazla yapıldığı tespit edilip maaştan büyük ölçüde kesinti yapıldığını biliyorum .

Çevremde birçok Bağ-Kur’lu kişinin o zaman fazla hesaplanmış ve sonradan tahsil edilmişti .

Yani kesinti oldu bir süre ama ekstra fazladan verilen tutar geri alınmıştı .

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Okunmuş suda içerek birde kafama dökerek açtım halbuki .

İşin şakası bir yana etrafımda bu kadar 31 denk gelmesi bir işaret sanırım .

Dolar 31 uçak koltuk 31 hissem 31 görüyor
    Bizi öpecekler diye anlıyorum bu kadar rastlantıdan
    Ne olacak bu durum bilmiyorum
    seçimde 31'inde

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Evde 5-10-25 kuruş bırakmadım, geçmişten ders oldu 1 kavanoz bozuk para var çünkü.

Çok az 50 kuruş ve bir miktar 1 lira var, bence şu an tedavüldeki en küçük para 5 gayme.
    Raha abi hurdacı daha fazla veriyor işe bakın

8.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Yine gidip verecekler. "Başka kime verelim adam mi var?!"
    aynen öyle demişler sonra gidip siyahilere vermişler virüsü kapmışlar

karaçuk de

Sayfa 159/641 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz